Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láb dagadása ellen ki milyen...

Láb dagadása ellen ki milyen praktikát vetett be?

Figyelt kérdés
3.terhességem az előzőeknél semmi problémám nem volt és ezen kívül most sincs.Ha több mindent csinálok meg egy nap alatt vagy valami miatt nem tudom napközben feltenni pár alkalommal a lábam akkor estig megpüffed.A vízes borogatás bejött éjszakára de azon kívül van még valami amivel csökkenthetném a tüneteket.Nem szeretnék a lányok mellett esetleg kórházba menni mert mindkettőt nagyon megviselné.Tudom a nagylányomaat a szülés alatti pár nap is mennyire kikészítette.
2009. ápr. 19. 06:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már a 25. héttől nagyon elkezdtem vizesedni, azóta szedek homeopátiás bogyót. (Natrium sulfuricum 9CH 2x5)

Azóta csak kis mértékű a lábdagadásom. Most 33 hetes vagyok.

Nekem a felpolcolás nem nagyon segített. Ahogy felálltam, percek múlva a duplájára dagadt a lábfejem. Persze jó a keringésnek, ha magasabban van a láb, de nem lehet egész nap felpolcolt lábakkal feküdni...

2009. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jó rá, ha főtt krumplizol, az még fincsi is szerintem! Kevés só, minél sómentesebben egyél, mert az megköti a vizet. A petrezselyem is hatásos állítólag! A neten is vannak ilyen praktikák, szemezgess! Nekem pl érdekes, de a séta is tudta apasztani... de már szinte semmi..
2009. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!