Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a gombától? Van itt olyan, akinek szintén sokszor volt a terhesség alatt gombája?

Figyelt kérdés

Az elején a hirtelen hormonváltozás miatt jött ki, aztán antibiotikum kúrát kaptam, utána attól, most meg megint... :(

Ugye, ha kezelem, akkor a babának nem lesz semmi baja?

22 hetes kismama


2010. jan. 27. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Azért jön elő többször, mert amit szoktak mondani, hogy ilyenkor a terhes nő szervezete a magzat védésére van "ráállva", ezért gyengébb az anya szervezete. A gomba meg akkor szeret "támadni", ha gyenge a szervezet. Amúgy meg nagyon sok kismama bajlódik gombával, sajnos.
2010. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a babának nem lesz baja, nekem is többször volt. Nekem a Pevaryl G jött be, de ezt a dokival kell feliratni. (Canesten nekem nem használt). Van egy Pevaryl nevű változata (uaz a hatóanyag), az vény nélküli, csak úgy kétszer annyiba kerül. VIszont azért érdemes dokival megbeszélni, mert az van ráírva, ha jól emlékszem, hogy terhesség alatt nem lehet. (Ezt mindenre ráírják, szóval az orvos felülbírálhatja)

Jobbulást!

2010. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Canesten 5 nap alatt megszüntette, de pár nap múlva ismét kezdődött a viszketés. Akkor elővettem a Bioptronlámpát, 10 perces kezeléssel megszünt. Azóta még 2-3 szor elő akart jönni,1X-2X 10 perces kezelés a lámpával és megszünt. Ajánlom másnak is.

27 hetes km

2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Canesten Combi. Lehet terhesen, és nekem elmúlasztotta.
2010. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem sajnos a Canesten nem jött be, se a sima, se a kombi.

A bioptront kipróbálom, ha az sem jön, be akkor kérek a dokitól valami személyreszabottat, ami nem Canesten. :)

2010. jan. 28. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél volt gombám,ami nem akart elmúlni.Most viszont Anionos betétet használok,így nem jön elő a gomba.Nagyon jó,próbáld ki!
2010. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, ki is próbálom!!
2010. jan. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!