Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen fenékre estem az...

27 hetesen fenékre estem az elöbb, nyújtóztam, a konnektorból húztam ki a mosógépet, kibicsaklott a lábam, beestem a kagyló alá. Ugye a babunak semmi baja? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan csúsztam meg és beestem az előszobába. Fenékre és kicsit az oldalamra sikerült. Ijedtembe elsírtam magam,de nem lett semmi baj.
2010. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megmozdult!!!!nagyon óvatosan de megmozdult!!!megnyugodtam, mindenkinek babamozgásos napot kivánok!
2010. jan. 27. 12:24
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia

én 28 hetesen estem fenékre a jégpáncélon.

Azonnal mentem az ügyeletre, mert vérzés és egyéb dolgok nélkül is megrepedhet a m.burok.

Hála az égnek nem történt baj.

2010. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz.nem akarlak megijeszteni de egyik ismerősöm nemrég elcsúszott,nem ment orvoshoz mert nem érezte hogy baj lenne.másnapra vérzett,a baba már nem élt.Inkább nézesd meg.Remélhetőleg semmi baj,de jobb az elővigyázatosság
2010. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

jaj, de jo, hogy erzed mozogni!

a 09.43-as vagyok. orulok, hogy erzed, de azert en elugranek az ugyeletre, abbol bajod biztos nem lesz!

2010. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!