Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenbe vagy Nyíregyházára...

Debrecenbe vagy Nyíregyházára menjek 4D ultrahangra?

Figyelt kérdés
És szerintetek kihez érdemes menni?
2010. jan. 27. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nyíregyházát nem ismerem ebből a szempontból!De Debrecenben van egy nagyon jó!Én is és a barátnőm is oda járunk!Egy tündéri édes nőci az ultarhangos!Nagyon szép a rendelő!És nagyon nyugis a környezet!Az a neve,hogy Szent Anna Magánrendelő!Így találod meg itt a neten!Be kell jelentkezni telefonon!És olyan 10 ezer körül van!!!
2010. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem a neten!
2010. jan. 27. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Debrecenben voltunk a NAP rendelőben ez közel van ahhoz amit az előző írt a Batthány köz, kis sétáló út. Itt 12000ft-ot fizettünk.

2010. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ott voltam, ahol az első válaszoló.Tündéri a nő, de feleslegesen beparáztatott.Bőgve jöttem ki, a doki meg csak röhögött a leleten.Szóval ha oda mész, csak a babamozival törödj.
2010. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van esetleg véleményetek a következőről?

Köszi:

[link]

2010. febr. 2. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Ez az a nő aki már a Szent Anna magánrendelőben dolgozik!Otthagyta ezt a dokit!Én személy szerint ki nem állhatom Csorbát,de itt az ultrahangos nő a lényeg,mert a dokival nem is fogsz találkozni!
2010. febr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van Debrecenbe még egy nagyon jó!Az a neve,hogy Rajnai Magánrendelő!Így megtalálod a neten!Ott barátnőmnek 8000-ért csinálták!
2010. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. febr. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!