Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi fog járni ha megszülök?

Mi fog járni ha megszülök?

Figyelt kérdés

junius 18 ra vagyok kiirva!

nincsen meg a 365napom!

tudja v.ki hogy nekem mi fog járni és ez anyagiakban mennyit jelent!


2010. jan. 26. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri anyasági 62.500 Ft. Gyes, nettó 25 ezer Ft és Családi pótlék 12.200 ft (utóbbi kettő havonta).
2010. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

csak anyi mindenki beszél már mindenféle segélyekről!amitől én pont félek hogy igaz lenne!Mert az albérletet is fizetetik veled ahelyett hogy adnának ki szoc-os lakásokat!nem hiszem hogy segélyekkel dobálnának minden honapba

2010. jan. 26. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát, nem tudom, talán önkormányzat még lehet hogy tud adni valamit szociális alapon, de az nem rendszeres, csak esetleg eseti, egyszer vagy kétszer.. vagy lakhatási támogatás, vagy fűtés támogatás.. de ezt minden önkormányzat maga dönti el, hogy kinek és mit ad (vagy mit tud adni).
2010. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lakhatási támogatást havonta adnak (nállunk eléggé pofára megy)

Van olyan önkormányzat is, amelyik a baba születésekor ad valamennyi pénzt a babára.

2010. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a önkormányzati vagy saját lakásra adnak támogatást!albérltetbe semmit!hát pont azt vesézik az emberek hogy a XIXkerületi önkormányzat a legrosszabb
2010. jan. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!