Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok, de még sehol...

21 hetes vagyok, de még sehol nem találtam jó torna lehetőséget! Tudta valaki ajánlani terhestornát (netről)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!


Nem tudom, a jóga is érdekel - e? Ha korábban próbálkoztál jógával, ezek is könnyen mennek majd. Én csináltam ezeket a gyakorlatokat, szerintem jók. Több ilyen oldal is van, most hirtelen ez jutott eszembe. Ha még eszembe jut több is, elküldöm Neked!


3 hetes kislány anyukája

2010. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még sose jógáztam, terhesség előtt lovagoltam (versenyszeűen), nem baj, ha most kezdek jógázni?
2010. jan. 26. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Újra én (első)


Hmmm...hát nem tudom. Mondjuk én egyedül ilyenkor már nem biztos, hogy neki állnék... (egyébként jógázni egyedül, könyvből tanultam meg már 15 éve, ezért mertem terhesség alatt is jógázni). Ahol laksz, nincsenek tanfolyamok, vagy valami jó kis fittness terem, ahol órákat adnak? Ott megtanulnád a gyakorlatokat, majd csinálhatnád otthon. Mert annyira jó gyakorlatok vannak és majd később jól jöhetnének, mikor már mindenhol fáj.....


Remélem, sikerül találnod valamit, mert a torna nagyon sokat segít, hogy ha nagyobb leszel, jobban érezd magad a bőrödben :)


Sok sikert!

2010. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!