Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett a Megyei Kórházban...

Pécsett a Megyei Kórházban szül (t) valaki mostanában? Apa bejöhet a szülésre? Vagy még mindig látogatási tilalom van? Emiatt kell szólni, hogy szeretném, hogy ott legyen?

Figyelt kérdés
Mit ne hagyjak itthon szülésnél? Adnak ilyet, hogy hálóruha, babának ruha, pelus?
2010. jan. 26. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most kérdeztem a szülésznőt. Apa bejöhet a szülésre. Hálóruhát nem hiszem, hogy adnak, de a babának adnak ruhát, + napi 4 pelust. Ha azon felül kell azt neked kell bevinni. Kérdeztem mit vigyek be azt mondta, hogy ami nekem kellhet + a babának pelust és popsitörlőt más nem kell.
2010. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak az édesanyák útján lehet már szülni ? Úgy tudtam, az egész szülészet átköltözött oda...

Amúgy szerintem sokmindent kell vinni, a babának is jobban jársz, ha viszel ruhát, mert ki fogja verni, amit ott adnak. Adok egy listát, amivel én dogloztam 2 szülésemnél is:


hálóing

köntös

papucs

zokni

törölköző

bugyi

ásványvíz

wc papír

papír wc ülőke

akasztós tusfürdő

fésű

gátsebkenőcs

telefon

telefontöltő

babaruha

pelenka

tányér

pohár

evőeszköz

konyharuha

szalvéta

testápoló

intim lemosó

hajszárító

hajgumi

olló

tükör

betét

zsepi

melltartó

melltartóbetét

bimbóvédőkrém

Neugranormon

fogkrém

fogkefe

fülpálcika

arckrém

sampon

fényképezőgép

Ale First spré

kézkrém

szappan

2010. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!