Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint ajánlott...

Milyen vitamint ajánlott szedni kismamaként?

Figyelt kérdés
Az elevitről sokmindent hallani.
2010. jan. 26. 17:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Elevitet szedek.az első 12 hétben mindennap.Mostmár 2-3 naponta.

35 hetes kismama.

2010. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Gravidát vettem, remélem jó lesz !

Köszönöm a válaszokat, további jó babavárást mindenkinek :)

2010. febr. 4. 17:09
 13/23 anonim ***** válasza:
Szia!Én Femibiont szedek!Mondtam a nődokimnak,hogy babát szeretnék és ő azt mondta:magzatvédő vitamin egy hónappal előtte!Mondtam,hogy igen tudom Elevitet fogok szedni!Erre azt mondta,hogy van annál sokkal jobb:Femibion!
2010. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Elevit!

Azt ajánlotta a dokim és az ismerőseim között is nagyon sokan ezt szedik!

2010. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is Femibiont szedek abban van egyedül olyan folsav amit bárki szervezete fel tud dolgozni használni. Ezért is drágább egy picit de ha másik terhesvitamint szedsz ahhoz ha megveszed a folsavat külön úgyanott vagy.
2010. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintm is a femibion a jobb. en is azt szedem,bar picit dragabb,de ennel a gyogyszernel a folsav konnyebben felszivodik,nem kell kulon vasarolni meg hozza folsavat.Ezenkivul a magneziumB6-ot szedem,ugyanis az gorcsoldo es nem kemenyszik meg a hasad,legalabbis kisebb az esely ra.A szervezetbol ugyis ilyenkor nagyon sok B6 urul,tehat vehetsz barmennyi mennyisegben.
2010. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Elevitet szedtem!

Van 2 gyönyörű és egészséges kisbabám:)

2010. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A gravidáról is...

Minden szakirodalom azt mondja, hogy ha egészségesen és változatosan táplálkozol, nincs szükség egyéb vitaminra.

Vasat úgyis adnak a vége felé, az mellé kell c vitamin, meg ha kell, felírják a mgot, mást nem tartok szükségesnek.

Ha már valamit akarsz, végy magadhoz inkább természetes alapanyagú dolgot, pl FLP gélt, B12 vitamint.

2010. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Gravidát szedek, nagyon jól bevállt!
2010. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Elevitet és folsavat szedtem mindkettő terhességem alatt.Van 2 csodaszép babám:))
2010. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!