Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák, hogy vagytok?

37 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki az István kórházba fog szülni? Összekészitettétek már a saját és a babó holmiait?
2010. jan. 26. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
36.hetet töltöm csak holnap után... azért válaszolok :) nagyon jól vagyok és nagyon-nagyon várom a szülést és hogy kezemben legyen a kisbabánk. hétfőn néznek meg legközelebb, remélem addigra megfordul (vagy már megfordult) a kiscsaj. rendszeresen járok úszni, nem fáj semmim, minden tökéletes :) lassan abbahagyom a magnéziumot, ettől kicsit tartok, mert a lábam így is néha görcsöl és félek hogy utána még jobban fog.... de talán elkezdek erősebben keményedni is és lassan beindul a szülés. szeretnék mihamarabb szülni!!! a baba és a saját cuccom is teljesen összekészítve.
2010. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Most vasaltam ki éppen a kislányom ágyemüjét, azon filózom felrakjam-e már? Vagy csak feleslegesen porosodik? Ilettve elkészíthetek-e már mindent a babaszobába? Vagy még korai? Azon kivül azon aggódom honnan fogom tudni itt az idő? Van már egy nagy lányom,de túlhordtam, megindították a szülést,mert már zavaros volt a magzatvíz. Pusz epidurálással szültem annak idején,tehát semmi klasszikus tünetet nem éltem át!

Hát talán nemkéne ennyire aggódnom! Ti hogy vagytok ezekkel?

2010. jan. 26. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindent elkészítette, az ágyneműt is felhúztam és egy takaróval mindent letakartam. A lehető legtöbb dolgot meg akartam előre csinálni, hogy apának segítsek. Még arra is gondoltam, hogy pár ételt megfőzök előre és lefagyasztom, ki tudja milyen állapotban leszek a hazajövetelkor és nem akarom őt elhanyagolni. Attól én is tartok, hogy honnan fogom felismerni ha itt az idő (első babás vagyok), de talán nem lesz gond :) Lelkileg nagyon fel vagyok készülve, sokat mozgok még mindig, homeos bogyokat is elkezdek szedni...... meglátjuk. én nagyon várom!
2010. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!