Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinak...

Van olyan kismama akinak kitapintással mondta meg a dokija h kb mekorra babára számithat?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinal nagyon jó szakember kész profi de erre még én sem számitottam.megvizsgált aztan vhogy feljött h mondtam neki h milyen pici a hasam és tök véletlenül rá kérdeztem h mit gondol mekorra lesz.erre Ő mondta h hát nem lesz "kis" baba jóval 3 kg felett lesz.teljes katarzisba estem te jó ég mondom ekkora baba h fér el bennem.tudom h nem pontos amit ő sem mond de én akkor is max olyan 3 kg-ra saccoltam volna.Volt akinek ugyanigy megmondta a dokija és bejött?ja és még annyi h azt is mondta h szte nem fog elöbb jönni.mennyire jön be amit a dokik jósolnak?köszi a válaszokat.36 h kismama
2010. jan. 26. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen!

Nekem mindkét gyermekemet így tapintásra,saccra megmondta a doki,hogy hány kilósak lesznek,és bizony pár dekás különbséggel akkorák lettek:)

2010. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét!

Én egy csütörtöki nap voltam terhesgondozáson 40 héten,azt mondta a doki,hogy másnap szerinte szülni fogok.

És másnap hajnalban elfolyt a magzatvíz...


Egy tapasztalt szülész bizony azt is meg tudja mondani,hogy mikor akar elindulni kifelé a pocaklakó.

2010. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hihetetlen.....én még azt sem tudtam megállapítani h milye hol van mert múlt héten voltam ctg-n ott a szülésznő mondta h tuti h nincs befordulva mert h elégé fent találta a szívhangját erre tegnap láss csodát be van fordulva majdnem öröm táncot jártam a dokinak:)és fogalmam sincs h mikor fordulhatot be mivel nem kis baba gondolná az ember h azert az csak megérzi de én nem ....mindegy az a lényeg h minnél egyszerübben gyorsabban kibújon egészségesen erre a Világra...jaj már alig várom:)
2010. jan. 26. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Bizony van olyan,hogy meg se érzed,hogy a baba egyik pillanatról a másikra befordul fejvégbe harántból vagy farfekvésből.

Jól döntött a pocaklakód,tudja milyen pózban lesz kényelmesebb neki kibújni:))

2010. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!