Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesek vagyunk a pocaklakov...

6 hetesek vagyunk a pocaklakoval. Csütörtökön megyek dokihoz. Mi fog történni?

Figyelt kérdés
ilyenkor már ki tudja az orvos tapintani?vagy még korai?ultrahangon látni valamit?
2010. jan. 26. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!6 hetesen már mehetsz nyugodtan,nekem akkor már szivhang is volt.Hüvelyi uhval nézi meg a babát.Ha netán nincs még pulzálás,akkor se aggódj,van akinél a 7.hét után van.Sok sikert!24 hetes kismami
2010. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :D már ugy várom :D

jo baba várást :D

2010. jan. 26. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj,ne aggódj:-)
2010. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hét, 6 naposan voltam először és már látta a doki hüvelyi UH-val. Ilyenkor már szívhang is szokott lenni. (Mondjuk itt olvastam már olyat is, akinek az csak 8 hetesen volt.) Ha rendes a doki fel is erősíti neked, hogy te is halld. :)
2010. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, gratulálok a babához! :)

Nálam az első vizsgálat 5 hetesen történt, az orvos manuálisan vizsgált, és mondta, hogy a még puhább, ez már a babát jelenti.

Rá 1 hétre volt UH-m, de nem hüvelyi, hanem hasi, itt a megyei kórházban a hasi UH-t részesítik előnyben. 6 hetesen még nem volt szívhand, de visszamentem 1,5 hét múlva s akkor már az is volt.

De nagyon sok helyen a 12. hétig hüvelyi UH-t csinálnak.


Boldog babavárást!

20 hetes kismama

2010. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ma nem tudok helyesen írni, ne haragudj. Azt akartam írni az első vizsgálatról, hogy a MÉH volt puhább.
2010. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D köszönöm a válaszokat....amúgy nagyon remélem hogy már látni fogja a doki két dolog miatt is...először mert nagyon szeretném orvos szájából hallani hogy gratulálok baba lesz.mert teszt mutatta eddig ki de doki még nem látott semmit.a másik meg hogy mivel volt egy vesztésem 20hetesen és mivel veszélyes munkahelyen dolgozok(gyár),amint pozit teszteltem el is mentem táppénzre....bár még csak a házi orvos tudott felvenni mert ugye orvos még nem látott semmit mert korai.de nem akarom hogy azt gondolja a házi orvos hogy lusta vagyok dolgozni és csak kihasználom a helyzetet azért vetetem fel magam vele.már ilyenekre gondolok.lehet hülyeség de nem akarom hogy ezt gondolja rólam.csak félek nehogy baja legyen a picinek abba a büdös gyárban meg emelgetést sem lehet elkerülni nagyon meg több száz ember van ott ki tudja kinek mi baja van!
2010. jan. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!