Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vérnyomásosok,...

Alacsony vérnyomásosok, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony a vérnyomásom, bukok fel egész nap. Viszont a kávét nem nagyon bírom inni, mert hányingerem van tőle és mind e mellett rengeteg savat csinál. Ilyenkor mi a megoldás?
2010. jan. 26. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szintén. Ha már csillagokat látok, akkor megiszok 1-2 korty kávét azért. Amúgy segít a pici mozgás is, persze csak óvatosan, mert könnyen meg lehet szédülni. Nálam ált. frontoknál szokott így lenni. De ha épp jól vagyok, még akkor is max. 100/60-70 körül van. Magas és vékony vagyok.
2010. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem ha már 100/ -nél járunk az jó. Reggel fogalmam sincs mennyi lehet, de tegnap dél körül volt 90/50.Este 86/50 Nem tudom mit tehetnék ez ellen.
2010. jan. 26. 08:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jól vagyok, nekem akkor 100/60-70, ha ettől lejjebb esik, akkor szédülök. Eddig is ilyen volt neked, vagy csak frontkor? Doki mit mondott rá?
2010. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem mindig is ilyen alacsony volt, de eddig tudtam javítani a dolgon kávéval. Most viszont még a 3in1- ben kávékat sem tudom meginni.Dokinak még nem jeleztem a dolgot, de ma megyek belgyógyászati vizsgálatra, lehet hogy ott megemlítem.
2010. jan. 26. 09:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 16. hét környékén elmúét az extrém alacsony vérnyomás (mértek 90/50-et is). Azóta normális.


Én kólát ittam, már ha meg bírtam inni egyáltalán, mert eleinte rengeteg savam volt.

2010. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon alacsony volt a vérnyomásom terhesen. Volt, hogy jó nagy adag feketekávé után mentem a védőnőhöz vérnyomásmérésre: "kismama, hát tessék kávézni, hát el fog ájulni" - ez volt a reakciója :S

Próbálj kólát inni vagy csokit enni, hátha segít.

2010. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából most a teán gondolkodtam el. Kólát sem bírok inni, mert attól is olyan sok a savam mint a kávétól:(
2010. jan. 26. 10:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a zöld teát javaslom. Én attól el vagyok egy ideig. Bár muszáj vagyok mellé enni 5-6 kekszet, mert különben találkozom vele félóra múlva. Ha ülsz vagy fekszel akkor a lábaidat pakold föl magasabbra, így a vérkeringés gyorsabban tud működni.
2010. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A zöld tea tudom hogy jó, mert fokozatosan szívódik fel belőle a koffein. Viszont fogyókúrás, zsírégető tea is egyben. Ez nem hat valahol károsan a gyerek fejlődésében?!
2010. jan. 26. 10:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha eléri a 90/60-at, akkor hurrá.

Sose ittam semmit, a kávét utálom, nem terhesen jó volt a kóla talán valamire...

Azóta semmi, most már szoptatok, azért se lehet inni semmit.

Maximum lassabban állok fel, mint mások, nehogy beájuljak...

2010. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!