Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Mit tudtok erről?

S. O. S! Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
26hetesen a 4ds UH kimutatta, hogy sok a magzatvíz.A doki is látta,de az elmult 2 vizsgálaton már azt is mondták,hogy kevés a gyomortelődés.Van benne, csak kevés.Ilyenkor mi van?Nyelőcső rendellenességre is lehetne gyanakodni,de létezik, hogy hetek óta ugyanannyi víz van a gyomrában?Már minden vizsgálaton vérvételen voltam,már nem tudom, hova lehetne még menni, hogy pont legyen a végén.
2010. jan. 25. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha fejlödik rendesen, akkor nem lehet nagy gond!Ne aggódj sokat, az árt a babának!Szorítok, hogy ne legyen semmi gond!
2010. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 hetesen voltam, akkor azt mondták,hogy 2 héttel idősebbnek tűnik, olyan szép fejlett.Már akkor is mondták a gyomortelődést,meg most is, úgyhogy pénteken megyek, de most nem a magánrendelőbe, hanem a kórházba.Remélem minden rendben lesz.
2010. jan. 25. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is megijesztett a doki,amikor terhes voltam.

Azt mondta nekem,hogy meszes a méhlepényem,

nagyon rám hozta a frászt! :(

De szerencsére nem volt semmi gond... :)

Nektek is minden jót kívánok!

2010. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer engem is megijesztett ezzel a dokim, de utána kiderült, hogy csak épp olyan kedvében volt, hogy nem nyelt. Megnyugtatott, hogy sokat alszik a bébi, nem mindig lehet elkapni olyan időpontot, hogy épp szépen tele legyen a gyomra. Ő volt olyan rendes, hogy egy fél óra múlva is megnézte és akkor már több volt a gyomrában, így megnyugodtunk.

Szerintem nálatok is ezt kéne tenni, nézni többszöör. Egyél édeset, mert már érez ízeket és az édeset jobban szeretik a babák, hátha többet iszik.

És a lényeg, hogy van a gyomrában folyadék, tehát nyelni tud. Minden jót kívánok!

36 hetes kismami

2010. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!