Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történik az első vizsgálat?

Hogy történik az első vizsgálat?

Figyelt kérdés
Pozitív lett a tesztem és a vérzésem is elmaradt!5 hetes terhes vagyok.1-2 hét múlva fogok menni az első vizsgálatra a dokihoz!Hüvely UH-val néz vagy ki tudja tapintani?Már kapok vmi papírt is ilyenkor?Köszi
2010. jan. 25. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!Nálam egy sima vizsgálatot csinált,rákszűrést is,utána mentünk uh-ra,ahol még egyenlőre szívhang nem volt,így az uh-ot meg kellett rá 2 hetére ismételni.Hüvelyi uh-ot csinált,mert a picur babát még hasival nem minden esetben látni.Kaptam egy papírt,amit a védőnőnek kellett odaadnom,így ő kiállította a kis könyvemet.Esetleg,ha fizikai munkát végzel,kérj tőle (nődokitól)táppénzre jogosító papírt,amit a háziorvosodnak kell odaadni.

2010. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen hüvelyi uht fognak csinálni de mivel a szivhang még nem lesz látható így kb két hét múlva visszafognak rendelni.Papirt kapni fogsz egy ultrangos leletet ami egy uttal a beutalód is a következő ultrahangra aminek a dátuma rajta lesz illetve kapni fogsz egy papirt az orvosodtól amin minden össze lesz foglalva.tehesgondozóba még nem érdemes menni mert csak a 12hetes leletekkel fognak csak fogadni.a védőnőhöz is elég akkor elmenni.

sok sikert és jó babavárást

20hetes km

2010. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , sokat segítettetek!
2010. jan. 25. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hüvelyuh-ot fognak csinálni. Nekem azt mondta a dokim, mikor 5 hetesen felhívtam, hogy olyan 9 hetesen menjek akkor tuti, hogy van szívhang. Csak megvizsgált csinált egy sima ultrahangot és kész. Gratulált és közölte, hogy legközelebb menjek a magánrendelőjébe.
2010. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem 4 hét és 2 naposan a 33 napon lett hüvelyi uh, és ott 2,4 mm volt a baba de nagyon kicsi, de egyböl látni lehetett azt irta a doki hogy petezsáknak imponálo képlet. most 15 hetesen imponálunk már:) képet is kaptam de még csak akkoor ágyazodott be. 6 hetesen visszamentem megint hüvelyi és volt szivhang..

32

2010. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha megvárod a 2 hetet akkor valószínű, hogy lesz már szívhang!

nekem először kitapintotta(7hetes voltam pont) zárt méhszáj, megnagyobodott méh, csinált hüvelyi uh-t és már lüktetett a pici szíve, vissza rendelt a 10. hétre, akkor megnézte megint a babát hüvelyi uh-val aztán adott beutalókat vérvételre, vizeletre, majd ezekkel kellett mennem a védőnőhöz, de még a 12 hetes uh előtt, mert nálunk csak kiskönyvvel lehet menni az uh-ra!!!

szóval sztem majd kérdezd meg a dokid, mert van olyan hely, ahol a védőnő ad beutalókat, de van olyan is ahol a doki! meg hogy könyv nélkül lehete menni az uh-ra!

mivel majdnem minden helyen változó kérdezz rá mindenképpen a dokinál!!!

25hetes km

2010. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen Én is szeretném kivárni a két hetet , de már olyan kíváncsi vagyok!:)Köszönöm a jó tanácsokat .
2010. jan. 25. 16:17
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, elhiszem, hogy kíváncsi vagy, én is alig bírtam kivárni, a napok nem mentek csak csoszogtak, minden óra egy örökké valóságnak tűnt:) de megérte megvárni:)
2010. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi csak ilyenkor eszembe jut h nehogy méhen kívüli legyen mert azt időben észlelni kell.De megpróbálok nem erre gondolni!:)
2010. jan. 25. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
ha baj lenne akkor a szervezeted jelezne, begörcsölnél, véreznél én szerintem! de ne godolj ilyenekre, csak szépekre, mondjuk én mindig úgy mentem, hogy tuti vmi bajt fog mondani a doki,és mikor mondta, h minden rendben van, akkor nyugodtam meg... mondjuk nekem már volt egy vetélésem, ahol a doi soha semmit nem mondott h jó v rossz sőőőőt, majdnem h leb@szott h terhes lettem, pedig meg akartam tartani, na de mindegy! a lényeg, h minden rendben lesz nálad! higyj benne és beteljesül!
2010. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!