Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok és...

19 hetes terhes vagyok és állandóan szomjas vagyok. Milyen folyadékot ihatok?

Figyelt kérdés
Olyan szomjúság tőr néha rám, hogy úgy érzem, kiszáradok. Multivitamin pezsgőtablettát ihatok. SZénsavas üditőt nem szeretem, nem iszom, a sima viz nem csillapitja a szomjúságom.
2007. okt. 25. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz multivitamint,csak ne lépd át az ajánlott mennyiséget.Teát is ihatsz mondjuk hidegen,úgy jobban oltja a szomjadat vagy csinálj magadnak citromos limonádét.A citrom jó szomjúság ellen és ráadásul tele van c-vitaminnal.
2007. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,

A gyümölcsös baba-teákat ajánlom, mert nincs koffein tartalma, én is sokat ittam a terhességem alatt. A citomos lötyik ténygeg jók, csináld mentes ásványvízzel, cukor nélkül. Vigyázz a folyadék bevitelore, min. 2 litert igyál naponta. Kellemes babavárást kívánok.

2007. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszom sajnos elég folyadékot, de a szervezetem igényli, és azt vettem észre, hogy sokkal jobban esik a leves mint máskor és kívánom is. Sokszor nem is ebédelek egyebet csak levest, akár 3 tányérral is képes vagyok megenni és abban a mennyiségben is van bőven folyadék. Szóval megpróbálhatsz te is több levest enni, plussz a tea és a 100% gyümölcslevek.
2007. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsleveket, zöldteát, gyümölcsteát igyál nyugodtan. De ez az állandó nagyfokú szomjúság nekem kicsit gyanús, nemsokára lenne amúgy is vércukor vizsgálat, szerintem nézesd meg előbb, biztos, ami biztos. Ugyanis a cukorbetegség kísérő tünete is lehet az állandó szomjúság. De remélhetőleg nem az.

Boldog babvárást kívánok!

2007. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!