Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezditek el összepakolni...

Mikor kezditek el összepakolni a kórházi cuccost?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 32 hetes babás és rámjött a pakolhatnék, de a férjem, meg anyum szerint még nagyon korai. Én meg olyan szívesen pakolászok, mosom a babaruhákat, megcsináltam a kiságyat. Szerintetek se kéne még? Nem azért, mert szeretném, ha előbb jönne, csak rámjött ez a fészekrakósdi.... Beraktam az utazótáskát az ágy alá és oda pakolászok, ha valami eszembe jut. Még mindent persze nem raktam el, de azért jól haladok. Az ember annyi történetet hall, hogy hirtelen menni kellett, barátnőm is 32 hetesen szült meg és nem egy ismerősöm már a 35. héten, úgyhogy gondoltam igy nem kell kapkodnom majd.
2010. jan. 25. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is akkor kezdtem el mosni vasalni,pakolni!Mi multhéten végeztünk mindennel!Teljesen átalakitottunk egy szobát baba szobává!Most örülök hogy meg van!36h km
2010. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amondó vagyok,jobb ha minden egy helyen van.Ha van időd és kedved,rakd össze,te is nyugodtabb leszel.Nekem minden össze van pakolva,ha menni kell,csak felkapom és futás. 35 hetes km
2010. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 33 hetesen kezdem a pakolászást, szerintem nem korai.
2010. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 hetes vagyok és már minden készen van. Össze van pakolva a bőrönd és 95 %-ban kész van a babaszoba is. Én nem tartottam korainak, mert már idegesített, hogy még nincs kész.
2010. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan pakold össze, főleg ha örömet okoz! Nekem már28 hetesen megvolt minden. Most 34 hetes vagyok és imádok a babszobában tenni-venni:-))
2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
30-35.hétig én mindent megcsináltam
2010. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én szeretném ha a 32. hétre mindennel kész lennék.kórházi cucc bepakolása,babaruhák kimosása elpakolászása,stb....
2010. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezeken felbuzdúlva most már én is teljesen készen vagyok a kórházi bőrönddel. Jobb szerintem is így, most már bármi történhet, legalább nem kell kapkodni.
2010. jan. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!