Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb a hányadik hétben kell...

Kb a hányadik hétben kell megmozdulnia a magzatnak?

Figyelt kérdés
sziasztok!21 éves kismama vagyok.a 15.hétbe vagyok és még nem érzem,h mozog a kicsi.szerintetek rendjén van ez?picit aggódok...
2010. jan. 25. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 18. héten mozdult meg a kisfiam. Ha az uh-on minden rendben,akkor nincs ok az aggodalomra! Első babánál nem ritka ,hogy csak a 20. hét környékén érezni,hogy mozog!
2010. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak a 20-ik héten éreztem először, azóta már 13hónapos a fiam. Ne aggódj, még korai lenne érezned. Minden jót!
2010. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne aggódj emiatt,nekem 17 hetesen mozdult meg először,de csak 2-3 hete érzem mindennap a kis mozgását!Nincs semmi baj:-)))24 hetes kismami
2010. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!kicsit megkönnyebbültem
2010. jan. 25. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
17 hetesen éreztem őt először, majd fogod te is pár hét múlva!
2010. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy félidőben. Itt már volt aki a 21-22. héten sem érezte, de én is már korábban, sőt már látszott is, amikor a hátamon feküdtem. Akkor a párom is szinte hitetlenül kérdezte, hogy ez tényleg a baba volt? Természetes, hogy már nagyon várod!
2010. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem azért, h ne paráztasd magad, lődd be a 20. hetedet, és addig ne is gondolj erre! Én ezt csináltam, mert a hülye könyvekből kifilóztam a 16. héten, hogy kicsi a baba - hiába próbált megnyugtatni a doktornő... :) Nincs még egy hete, h megéreztem (18-19), azóta viszont azt tanácsolom, h élvezettel ALUDJ, amíg tucc! :) Tegnap este táncpróbája lehetett a kicsikémnek! Szóval be fogja pótolni, nyugi!
2010. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...nagyon aranyosak vagytok...aludni?nem tudom ez természetes e,de alig alszom éjjelente.inkább nappal tudnék aludni bármennyit.nagyon köszi a válaszokat...
2010. jan. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!