Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor adnak elöször képet a...

Mikor adnak elöször képet a magzatról?

Figyelt kérdés
Hanyadik héttöl?Én kb 5 hetes lehetek,jövöhéten megyek orvoshoz,kapok uh-s képet?
2010. jan. 24. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztosan kaphatsz, én a 12. héten kaptam először a lányommal, illetve vettem (500 Ft volt.)
2010. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vettél?Az igen,nem semmi.....még ezért is pénzt kérnek?
2010. jan. 24. 21:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Most olvasom, lehet hogy még jövő héten nem sok minden fog látszódni, nem biztos hogy érdemes lesz még képet kérned, inkább a 12 hetesen, vagy olyan 8-9 hetesen, ha akkor kell menned.
2010. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy volt, hogy az első uh-n a doki még a monitort sem fordította felém, csak a leletemből tudtam hogy él a baba és minden ok. A köv uh-n másik doki tök aranyos volt, mindent megmutatott a monitoron, (ez mind a kettő a kórházi uh volt), és megkérdezte kérek e képet, és hogy 500 Ft. Mindenkinek aki kér annyi és számlát is adtak. Legalábbis Keszthelyen ez volt akkor. Most majd febr elején kiderül,mikor megyek a 8 és fél hetes kistesót megnézni, mi a helyzet. De lehet más kórházban más a helyzet.
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8 hetes képemet ingyen kaptam az SZTK-ban.
2010. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen kaptam képet először :). Egy egészen pici apró folt látszik rajta. Néha még keresgélnem is kell, hogy hol van, de aztán mindig megtalálom. Van 6 hetes képem is, azon nagyobb folt van. :)
2010. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek:)


Akkor még nem biztos hogy kapok képet?

2010. jan. 24. 21:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy egyáltalán ki tudják-e nyomtatni neked a képet. Az én dokim pl nem tudta, mert nincs nyomtató rákövte az UH gépére a rendelőben. De okos voltam, lefényképeztem a képernyőt, így lett ingyen képem. :-)
2010. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

sztk: 7 hetesen voltam először, kaptam képet, 10 hetesen vissza kellett mennem, akkor is kaptam:) azóta viszont nem, mert csak a kötelezők voltak, azt meg nem a dokim csinálja, hanem külön szonográfus, aki 130kg tömény bunkóság:S de nem baj, most megyek majd a 28 hetesre a saját dokimhoz, ő tuti ad:)

gratula a babához!

2010. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,viszont kívánom!:)
2010. jan. 24. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!