Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányai kismamák, kinél...

Tatabányai kismamák, kinél fogtok szülni?

Figyelt kérdés

én még mindig nem tudom, kinél szüljek, mert sajnos az én dokim nem vállal szülét, pedig Ő nagyon jó!

olyat szeretnék, aki elsősorban normális, és ha lehet ne kérjen egy vagyont!

előre is köszönöm!


2010. jan. 24. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Dr.Málik Zoltánnál fogok szülni. Ő nem kér egy vagyont, az emberrel normális, odafigyel, és nem úgy bánik velem, mint az előző orvosom, hanem tényleg 100%-ig odateszi magát.

Én csak Őt tudom ajánlani, a többit nem. Vagyis van két kivétel, akiket még igen, de Ők nagyon sokba kerülnek. A Roykó doktornő, és az Orbán György doktor úr.


Ha kell a Málik doktor telefonszáma, szívesen megadom. Biztos, hogy benne nem fogsz csalódni. Sem emberileg, sem anyagilag.


Hány hetes vagy?

2010. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor te is a Lollok doktorhoz jársz. Én a Varjú doktornál fogok szülni mert ő átvállalja az orvosom pácienseit. Volt egy eü. műtétem nála tavaly és nagyon rendes és kedves volt. A többi doktort nem igazán ismerem csak hallomásból.

24 hetes km

2010. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a főorvosnál dr. Molnár Mihálynál fogok szülni. Varjút is ajánlhatom, de ő nagyon tele van. Egyébként én sok orvossal (nőgyógyásszal) találkoztam már, de nekem nincs egyikkel sem rossz tapasztalatom.
2010. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

21 hete vagyok, és valóban a Lollok doktorhoz járok, Nekem Ő a No.1.

az elérhetőségeket már mindenkinél kigyűjtöttem, de azért köszönöm.

várom a további észrevételeket.

:)

2010. jan. 24. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én a Pődör doktorhoz járok nem olcsó de nagyon emberséges és teljesen megvagyok vele elégedve második babámat fogom nála szülni vagy is engem császározni fog.De különben is merősöm is a Te dokidhoz jár és megkérdezte kit ajánl és a Pődört ajánlotta neki de ez így volt fordítva is amikor mentem a 4d uh-ra akkor a dokim mondta hogy mindenképp a Lollok dokihoz menjek:)egyébként már ő is főorvos azért nem olcsó gondolom de ez van, én úgy érzem meg ér minden ft-ot.
2010. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy Molnár Mihályt is nagyon dicsérik meg tényleg a Málik dokiról is sok jót hallani.
2010. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!