Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól félek hogy toxémia...

Attól félek hogy toxémia miatt korazülésem lessz. Valaki akinél ez megtörtént?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,mert toxémia gyanus vagyok de mégcsak a 27.héten járok.Magas vérnyomással kezdtem a terhességet de a gyogyszer mellett most nem magas csak fehérjét találtak a vizeletemben,amit még nem ismételtek meg.gyenlőre a viesedést sem tapasztaltam,de annyi rosszat hallotam és olvastam erről a betegségről hogy beparáztam tőle.Minden válasz érdekel.
2010. jan. 24. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szeretnék írni, hogy próbáld meg ezt a gondolatot magadtól minél távolabb tartani, mert így csak bevonzod. Hidd el ez működik. Ne is a toxémiára gondolj, próbálj meg minél több jó dolgot csinálni és gondolni!

Van egy ismerősöm akinek volt ilyen gondja, igaz valamivel később, de egészséges, gyönyörű kisfia van és neki sincs semmi gondja.

Csak a Picikédre figyelj, mert érzi, ha rossz gondolataid vannak!

Más miatt aggódó 36 hetes kismama

2010. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megkérdezhetem hogy mi miatt aggodsz?Hátha abban meg én tudok tanácsot adni.
2010. jan. 24. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én parám a köldökzsinór és a placenta, már a terhességem legelejétől fogva. Faros még mindig a kisfiam, és sokszor érzem, hogy fordulgatna (a feje máshol van) de nem tud megfordulni és én biztos vagyok benne, hogy ennek oka van... A legvalószínűbb pedig a köldökzsinór. De beszélgetek vele is és magamat is nyugtatom, hogy ő annál okosabb, minthogy pl. a fordulás miatt kockáztasson, tehát bízom abban, hogy nem lesz semmi baj... és próbálok csak erre gondolni.

Minden jót és problémamentes babavárást kívánok nektek!

2010. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak rémisztgetni, de én toxémia miatt vesztettem el a kisfiam. Nagyon oda kell erre figyelni!!!
2010. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm toxémia miatt szülte kisbabáját 29 hetesen.1,5 kg sem volt egészen,most már elmúlt 2 éves,de akkora,mint egy 3 éves.Ne aggódj,semmi probléma nem lesz!
2010. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!