Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még valaki, aki arcra hízott?

Van még valaki, aki arcra hízott?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök, és nagyon elszaladt velem a ló...az utolsó hónapban kontrollt vesztettem, úgy zabáltam a szénhidrátot, és jó nagy tokám lett, az utcára sem szeretek kimenni...vajon hogyan tűnik majd el, és mikor??
2010. jan. 24. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj mert nagy része víz,és a szüléssel lemegy 10-15 kg felesleg és utána is folyamatosan a szoptatás miatt.Akkor már azért úgysem ehetsz mindent hiszen a babának se jók bizonyos dolgok.Nyugi az én fejem is 2* akkora.
2010. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy a hetedik hónapban vagyok egy picit kikerekedett az arcom, pedig eddig csak 6.5 kg híztam.Nem vizesedem,mégis van nekem is tokám. Ez eddig nem is tűnt fel csak úgy 1-2hete lett ilyen a fejem. Lehet, hogy a hormonoktól van, vagy talán az is összefügghet vele, hogy fiút várok. A kolléganőmnek is ilyen tájban kezdett el eltorzulni az arca. De neki a sok víztől, nem a szénhidrátoktól. Még azt is mondta, hogy neki az orra is "megduzzadt". De szülés után pár héttel teljesen visszaállt. Olyan volt mint régen. Viszont ha csak a szénhidráttól lettél pufibb akkor is visszaáll az majd csak lehet, hogy szoptatás után ha esetleg diétázol.
2010. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az 1. terhességemnél már az 5. hóban gurult a fejem, és jobban is hiztam mindenhova, úgyhogy nyugi. Ja ő fiú lett volna, csak sajna nem maradt velem. :-(

Megkérdezhetem, hogy neked mi lesz a babód?

Csak kiváncsi vagyok, mert a lányokkal nem is látszott rajtam, csak hasam volt. És most újra babás vagyok, igaz még csak 17 hetes, és még nem igen hiztam. Ebből gondolom, hogy megint lány lesz. Az előttem való is irta, hogy neki is fiú lett. Ird meg légyszi ha nem gond! :-)

És mégegyszer nyugi, majd eltünik!

2010. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiúcska Ő is! És köszi a választ!
2010. jan. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!