Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg feloldották Szegeden...

Tényleg feloldották Szegeden a látogatási tilalmat?

Figyelt kérdés
Már tegnap is hallottam egy ismerőstől, hogy olvasta, meg ma is mondta valaki. De én hiába próbáltam utánaolvasni a helyi lapokban, internetes hírportálokon, nem találtam erről infót. Mindenesetre jó lenne, ha így lenne, mert így bennt lehet a férjem. 39km
2010. jan. 24. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam ott ctg-n, még szó sem volt ilyenről. Holnap megyek megint-valószínüleg szülni. Nem mindegy, hogy van e tilalom. Én sem találtam erről semmit, hiába kerestem. A szülés rovatba én tettem fel a császáros-apás kérdést, oda írta valaki, hogy úgy hallotta feloldották. Rákérdeztem, hogy honnan tudja, de még nem válaszolt.
2010. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

én ma voltam a 20hetes UHn és még nem oldották fel a zárlatot nem engedték fel a páromat.A portás azt mondta hogy lehet hogy a héten feloldják de még ez se biztos.

2010. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!