Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irány az ügyelet? (lent...

Irány az ügyelet? (lent részletek)

Figyelt kérdés

22+6hetes vagyok,2.babával.

éjjel többször kimentem wc-re,persze sötétben,így nem láttam mikor is történt a dolog.Hajnalban már világosban észrevettem egy vékony sötétbarnás csíkot a bugyimon.Semmi görcs,enyhén szurkál a hasam(de ez normális,meg lehet hogy be is képzelem),azóta sincs se barna se vérzés.És a baba is mocorog kisebb nagyobb kihagyásokkal(gondolom közben ő is alszik).Ja és tegnap a fiam enyhén meggyúrta a beleim.Valahol közvetlen a bordám alatt.De akkor sem volt semmi baj-vérzés,görcs,a baba is aktív volt egész nap

Anno a nagy fiammal is volt hasonló,bár ott szinte egész de-t barnás folyásom volt.Bementünk az ügyeletre és minden rendben volt.

Szóval mit tegyek????


2010. jan. 24. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én tuti bemennék!Mert ha nincs is semmi gond legalább megnyugszol!De szerintem nem túl jó semmilyen barnás folt sem!Jobb ha megnéznek!!!!
2010. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is bemennék a helyedben.Most otthon idegeskedsz, hogy mi lehet?Inkább menj!

2010. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze jobb félni mint megilyedni, jobb megnézetni, és tudni, hogy nincs baj.

Első terhességemmel én is többször véreztem, először még rohantunk a kórházba, infúzió, majd egy hetet bent tartottak és ebből letteg utána gondjaim... utána mentem orvoshoz, aki beutalt, de nem feküdtem be, feküdni otthon is tudok (mert ha még tettek volna valamit a kórházba, d emég gyógyszet sem kaptam) aztán a többinél csak dokihoz mentem, megnézett uhon, minden rendben volt és ennyi. Túlhordtam 8 napot. Ezek tudatában egy kis barnázásnál, ami már el is mult én nem mennék, de persze jobb megnézetni, az a biztos.

2010. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amikor a nagy fiammal bementem ügyeletre,csak méhszáj állapotát néztek,nem volt UH.pedig akkor 100x intenzívebb volt a barnázás.

Még azóta se semmi folytatódott a barna,se görcs.Csak a hasam feszül kicsit-de hajlamos vagyok a dolgok beképzelésére-

2010. jan. 24. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted?! Behallucináltad a barna csíkot a bugyidon???

Azért menj be. Én bemennék...

2010. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem a csíkot,az ott volt :-)

hanem utána az enyhe hasfájást.mondok egy pl.-t:

a barátnőmmel voltunk egyik nap,és ő estére belázasodott.Másnap reggele én is produkáltam a tüneteket,fájt a bőröm égett a torkom...pedig se láz,se pirosság

azóta is be-bejelentkezik a babám.

2010. jan. 24. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy most ezek után megkérdezem.Most akkor miért kértél tanácsot, ha úgy gondolod beképzeled?

Azért csak meg kellene nézetned Magad.Hátha mégsem beképzelés.Az azért biztosabb ha megvizsgál egy orvos.És Te is nyugodtabb lennél.Lehet, hogy csak Te gondolod beképzelésnek.

2010. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elmentél ügyeletre? Én 2 hete véreztem egy kicsit, másnap felhívtam az orvost, aki köv.napra hívott be. Ő sem csinált uh-t. Sztem, ha érzed mozogni, akkor valószínűleg minden rendben van.
2010. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül is nem mentem el az ügyeletre,mert egész nap szépen mocorgott a babám,és a hasfájás is elmúlt.Barnázás azóta sem volt.

Azért tettem föl a kérdést,hogy tudjam,más ilyen helyzetben hogy cselekszik.

Mint ahogy írtam,az 1.terhességem alatt "durvább" barnás folyással mentem ügyeletre,és majdhogy nem én voltam a hülye,hogy a semmiséggel bementem.Elég kellemetlen,hogy így állnak az emberhez.

Szerencsére jól vagyok.És remélem ő is odabent :-) Nagyot aludtunk tegnap szinte egész nap.

2010. jan. 25. 08:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam így 21hetesen,nem volt semmi,magnéziumot kellett szednem emelt adagot.A pindurim erősebben mozgott és valszeg megsértett vmit,szalagot vagy ilyesmi.Legalábbis nálunk ez volt.Én sem mentem csak 2-3 napra rá a kiírt vizsgálatra,közben elmúlt a barna meg a görcsök is.

Nyugodt babavárást!31h.km

2010. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!