Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekkori köldöksérvvel...

Gyerekkori köldöksérvvel műtött köldök lehet gond?

Figyelt kérdés

Kiskoromban köldöksérvem volt, sajnos nem húzódott vissza, 2 évesen műteni kellett. Most 20 hetes vagyok, a pocakom már nő, a köldököm felett a heg környékén keménységet érzek. Nem fáj, nincs vele gond, csak érdekelne mi fog történni. Hogyan fog az enyém kifordulni?

Dokiknál mindig elfelejtem megkérdezni, itt pedig hátha van, aki megosztaná a tapasztalatait. Köszi a válaszokat!


2014. okt. 14. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem lágyéksérvem volt, öt évesen műtöttek, most 36 vagyok, és semmiféle problémát nem érzek 32 hetesen és óóóóriási pocakkal.

Az mondjuk tény, hogy ahol az én varratom van, ott nincs olyan jelentős növekedés, mint a köldöknél. Egyébként még az sem biztos, hogy kifordul a köldököd, nem mindenkivel történik meg, és az sem biztos, hogy olyan hatalmas pocakod lesz, hogy gondot okozna.

Boldog babavárást!

2014. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is tudtam, hogy nem mindenkinek fordul ki. Remélem szülésnél és utána sem lesz gondunk. Neked is boldog babavárást!
2014. okt. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!