Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köldök gond. Akinek a babáját...

Köldök gond. Akinek a babáját lápiszolták, mennyi kezelés után gyógyult meg?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám köldökén vadhús nőtt, lápisz pálcával kezelik. Lehet a kezelés után zöldes a széklet (anyatejes baba) vagy nincs összefüggés? Hány kezelés után múlott el nektek? azóta rendbe jött, látszik valami? Most kapta a második kezelést, de nem látok javulást. A kezdeti pukli lelapadt és a vörösödés is elmúlott a köldöke körül, de a köldökében még ott van a vadhusi.
2011. máj. 19. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt vadhús a köldökében. A 2 hós oltásnál mutattam a doktornőnek, ő azt mondta, hagyjuk, majd kiderül. Lehet, hogy le kell operálni, lehet, hogy ecsetelni kell. Most 3 hónapos, és elmúlt magától. Szóval 1 hónap kellett, mire teljesen elmúlt. Szóval szerintem ne aggódj, el fog múlni.
2011. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem.
2011. máj. 19. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, én csak a vadhús miatt írtam.
2011. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, értem :). Csak arra lettem volna kiváncsi, hány kezelés szükséges még mire rendbe jön, mivel nekünk sajnos nem múlt el magától, sőt, begyulladt a köldök körüli terület is tőle, és fájt a babának és nagyon sokat sírt. Most már jobb, a kedve is jobb, de a vadhús még mindig meg van a köldökében, ezzel járunk két naponta orvoshoz :S, szegényem ma összepisilte magát kezeléskor :(. Jó lenne ha már meggyógyulna.
2011. máj. 19. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!