Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal anyaként, a második...

Réka121 kérdése:

Fiatal anyaként, a második szakma lehet e ingyenes/ olcsóbb?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok anyuka, ez idő alatt elvégeztem egy szakmá és idén elkezdtem egy újabb képzést, ami így már fizetős... Valami rémlik hogy a fiatal anyukáknak ingyenes a tanulás, de ez csak a felsőoktatásban résztvevőkre vonatkozik, vagy okj-s képzésekre is?
2014. okt. 13. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen, hogy ingyenes, esetleg vannak olyan iskolák vagy tanfolyamszervezők, akik gyeden, gyesen lévő anyukáknak adnak kismama kedvezményt, de ez általában 10% a tanfolyam árából.

Felsőoktatás sincs már ingyen, többletpont sem jár azért, mert van gyereked és fiatal vagy.

2. szakma meg amúgy sem ingyenes, akárhány éves is vagy és nem függ attól hogy van-e gyereked vagy nincs.

2014. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Kedvezményt adnak a képzés árából, de ingyen nem lehet tanulni így.

És ha most végeztél egy szakmát, akkor miért kell rögtön még egy?

2014. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Második szakmát pedig azért szeretnék, mert szorosan összefügg a már meglévővel, és bízom abban hogy könnyebben fogok munkát találni, és biztosabb hátteret biztosítani a picinek!
2014. okt. 13. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!