Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes. Tegnap óta nagyon...

22 hetes. Tegnap óta nagyon viszket belül! Sztem ez valami gomba lehet!? De csak kedden megyek orvoshoz! Addig is tudttok valamit ajánlani rá? Canesten krém?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 14:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Valamilyen homeopátiás kúp?
2010. jan. 23. 14:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Canesten combi-t lehet terhesen is használni, DE aplikátor nélkül. Ha belül viszket a krém önmagában nem fog használni.
2010. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szárazabb a hüvely (hormonváltozás) az is okozhat viszkető érzést.

Ha nincs folyás(túrós) akkor az jó jel. De ha mész, azért említsd meg a dokinak.

2010. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem turos egyáltalán,egy-két darabka volt a folyásba de semmi több!Köszönöm
2010. jan. 23. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenesetre kerüld az édességet, mert bizonyítottan a goma táptalaja.
2010. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a grapefruitmag olaj jött be terhesen. Inni is lehet és lemosásra is használhatod.
2010. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem canesten combit javasolt a doki vizsgálat nélkül, de nem használt semmit, ezért elmentem más dokihoz, aki megvizsgált, és adott másik kúpot.

Ajánlom, mielőbb inkább nézesd meg magad, és azt használd, amit a doki konkrétan a te problémádra felír.

2010. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kamilla hasznalt!
2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kintre a Canesten krém, bentre a grapefruit magolaj csepp jött be, de utóbbi nem helyileg, hanem vízben higítva megittam. Már 3 éve ezt használom, ha gombaproblémám van. A mostanit 3 nap alatt kinyuvasztotta. :)

22 hetes km

2010. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!