Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes UH vizsgálaton lehet...

18 hetes UH vizsgálaton lehet képet kérni Pécsen az Édesanyák úti Klinikán?

Figyelt kérdés

Csak mert ilyen kötelező vizsgálaton nem igazán foglalkoznak ilyesmivel...

Ha esetleg lehet akkor mennyibe kerül?


2010. jan. 22. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz én Pesten voltam ilyen kötelező vizsgálaton,de nem adtak képet.

Kértem,de azt mondták szegény a kórház nincs rá keret.

Azóta már van egy 22. hetes 4D-s:-)))

Boldog babavárást!

30 hetes km

2010. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem olyan bunkón viselkedtek(meg mertem kérdezni,hogy lehet-e esetleg látni a baba nemét-erre a doki:"Örülök,hogy egyáltalán látom a magzatot."-kicsit súlyosabb vagyok,emiatt vastagabb a hasfalam,ami picit nehezíti a dolgot,persze nem lehetetlen!!!), hogy eredetileg én is szerettem volna kérni,de annyira ledöbbentem,hogy el is felejtettem kérni.Remélem Te nem ezt a dokit kapod ki. Amúgy a megyeibe jársz, vagy amúgy is az édesanyákba? Én hála Istennek a megyeibe.


38hetes kismama

2010. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves második válaszoló: Én egy vidéki kórházba járok, Siklósra! De ilyen nagyobb vizsgálatokra be kell menni Pécsre! 12 hetesen a megyeiben voltam, most a 18 hetesre a Klinikára kaptam beutalót! ( a 18 hétből lesz 20 is, sajnos csak így volt időpont, de azt mondták hogy 22 hétig még jó)

Szeretnék majd menni 3D-re is, de még nem tudom hova.

26 hét környékére gondoltam, azt ajánlották többen, de a citrom utca és az Édesanyák u.-a közt nagyon megoszlanak a vélemények!

2010. jan. 22. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon rosszak a tapasztalatim erről a vizsgálatról(én is Pécs, Édesanyák u)futoszalagon nézik a kismamákat, lediktálta az adatokat az asszisztensnek, és kész öltözzön.kint tértem magamhoz h nem mondtak semmit, nem kérdeztem én sem, még a monitort sem forditották felém h lássam...de valahol igaza van a dokimnak amikor ezt emlitettem neki, h ez nem babamozi, itt ha minden rendben van akkor tényleg hamar "kidobják"a kismamákat. ha mindenkinek mesélnének,meg nézegetnék akkor nem tudnának ennyi nőt ill babát megvizsgálni naponta. szoval nem akarlak elkeseriteni,de semmibe ne éld bele magad, inkább pozitivan csalódj:D
2010. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én a helyedben a Citromba mennék. Igaz drágább, de normálisabban foglalkoznak az emberrel. Mindkét helyen ugyanazok a dokik vannak,de valahogy ott több időt szánnak az emberre. Én 2szer is voltam 4d-n a Citromban.
2010. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom. Én is nemrég voltam és nagyon normális volt a doki. Velem szembe volt egy nagy képernyő ott láttam a babám. Megkérdeztem, hogy fiú vagy lány és mondta, hogy fiú. Még csodálkoztam s mert majdnem lejárt már a rendelés, gondoltam bunkók lesznek. De nem voltak azok. Szóval én nem értem hogy hogy nem láttad a babád.
2010. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!