Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szeretnéd megtudni,...

Hogyan szeretnéd megtudni, hogy jön a baba, párod babát vár?

Figyelt kérdés

Leendő apukák, vagy már apukák véleményére lennék kíváncsi, vagy csajok, ki hogy csinálta???

Szeretnéd, hogy inkább minden részletbe vonjon be, mit érez, késik, és teszteljetek együtt, vagy inkább ezt nem, hanem mikor ő már tesztelt, akkor valamilyen kedves módon hozza tudtodra?


(Természetesen én most tervezett babára gondolok, ahol apuka is tudja, hogy babára gyúrnak...)


Köszönöm


2010. jan. 22. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi készültünk rá, tudta, hogy elmaradt már 1 menstruációm amikor teszteltünk. Negatív lett.Doki is azt mondta, hogy nincs baba, stressztől (esküvő, munka...)nem jött meg. Utána szedtem valami gyógyszert, amitől meg kellett volna jönnie, nem jött meg másodjára sem és néha hányingerem is volt. Ezt nyilván nehéz lett volna eltitkolni. hazaértünk nászútról, másnap hajnalban teszteltem pozitívat, fél 6-kor 2 teszttel a kezemben puszival felébresztettem a férjemet és nem mondtam semmit, csak mutattam a teszteket.

Megkérdeztem tegnap erről, hogy ő hogy szerette volna egyébként megtudni, azt mondta, hogy ha már közösen terveztük, akkor izgalmas a férfinak is együtt tesztelgetni a párjával, meg nyomon követni az eseményeket. ha már van gyanú arra, hogy baba lesz, akkor nem olyan izgalmas a "kiscipős" módszer és azt mondta, hogy ő nagyon boldog volt, amikor arra ébredt, hogy a 2 pozitív tesztet tartom a kezemben.

2010. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszönöm!

Mi is közösen tervezzük, és kerülgettem ezt a kérdést azóta én is a páromnál, és azt hiszem nálunk is inkább így lesz, nem szeretné hogy kihagyjam a részletekből... a másik, hogy el sem tudom képzelni, hogy hogy tudnám titokban tartani, nem kimutatni, hogy mi zajlik bennem, főleg előtte!


Szívesen olvasok ám többieket is! ;)

2010. jan. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!