Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki magándokihoz jár, nálatok...

Aki magándokihoz jár, nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok, hogy magánrendelésen természetes, hogy nem kapok semmilyen papírt vizsgálat után, vagy kéne azért? A védőnőnek is csak az ultrahang képet tudtam adni, mikor első találkozáskor "bizonyítékot" kért a terhességről. Minden alkalomkor kapok képet, de semmiféle papírt, amire adatokat írna, néha max ráír pár szót a képem hátuljára...mindenhol így van ez?
2010. jan. 22. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is magán orvoshoz járok, de mindig kapok leletet! Sztem kérdezd meg tőle, hogy miért nem ad arról bizonyítékot, hogy ott jártál, meg a védőnőnek is tudnia kell, hogy mi van veled!
2010. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.leletet én sem kapok de mindig ír a kiskönyvbe.habár ember legyen a talpán aki azt ki tudja olvasni igy én csak amit a kórházban kapok lelettel megyek mindig a védőnőhöz.35 h kismama
2010. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánrendelésen én sem kapok sosem leletet, viszont mindent gondosan feljegyez a kiskönyvembe és pecsétel. A kórházban mindig adnak leletet, de amikor oda kell mennem valamiért terhesgondozásra, ott sosem pecsételnek (pedig kellene).
2010. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosom is gondosan vezeti a kiskönyvet, minden dátumot, vizsgálatot és értéket feljegyez.
2010. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

(Szeged) Nálunk kell járni az SZTK-ba is. Mivel van magándokim, csak az asszisztens-védővel találkozom ott. Ő adja a beutalókat is pl. a vérvételre, belgyógyászatra. Azt mondta, hogy az én magán dokim hiába pecsétel a kiskönyvembe, az nem számít bele a 4 kötelező pecsétbe, ami kell ahhoz az igazoláshoz, hogy kapjak majd anyasági támogatást. Vizsgálni a csak az én dokim vizsgált havonta, de a kötelező UH-kat a klinikán uh-s doki végezte. Én volt, hogy kértem, hogy írja le a baba méreteit, mert a körzeti védőnő kérte.

37+2 hetes

2010. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10:48-as vagyok, a 4 pecsétem úgy lett meg, hogy az SZTK-ban bevitték az ottani dokinak a kiskönyvem, de szerencsére ő nem vizsgálgatott.
2010. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy látszik az Én dokim a legalaposabb,most vagyok 33 hetes,mindenre nagyon odafigyel,minden áldott alkalommal ad leletet,ír a kiskönyvbe,uh-képet is,ha kérek,és még a számlát sem felejti el sosem,nagyon meg vagyok vele elégedve,bármikor zavarhatom,és nincs nála "hülye kérés",bármire normálisan válaszol,és a férjemnek is minent elmagyaráz.

2010. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Magánrendelésen a kiskönyvbe írt és pecsételt, megnézte a leleteket, szívhangot hallgatott.

UH, és terhesgondozás(vérvétel,terh. diab- kapcs. vizsgálatok,ctg..) a kórházbaban volt.

Mindig vittem a papírjaimat a magánrendelésre, illetve az utolsó hónapban a ctg után a kórházban találkoztam a dokival.

A védőnő felé ill az apaságihoz a doki írt papírt.

2010. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A magándokim nekem sem ad leletet, hanem a kiskönyvbe vezeti a havi vizsgálatokat.

Az UH-k a kórházban vannak, azokról mindig kapok leletet, de ott sosem pecsételnek a kiskönyvbe.

A beutalókat nekem a védőnő tölti ki, és a magándokim teszi rá a saját pecsétjét és Ő is írja alá.


Valaki itt írta, hogy a magándoki pecsétje nem számít bele a 4 pecsétbe, erről én még nem hallottam. De ha más nem, a védőnőd úgyis mindig pecsétel.

2010. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm mondta, hogy a magándokim hiába pecsétel, nem számít bele a 4-be és a védőnőmnek nincs pecsétje nálunk.

Annyi variáció van, hogy jobb a helyi szokásokat felderíteni. Itt kaphattál többféle infót, amik alapján tudsz feltenni kérdéseket és hátha sikerül kibogozni, hogy felétek mi a szokás. Nincs ismerős kismamád?

2010. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!