Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen 3 kg sok?

24 hetesen 3 kg sok?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam védőnőnél és jól leszúrt, hogy ez nagyon sok. Kb. -5 kg ment a kezdetektől és még mínuszban vagyok. Tényleg ennyire sok, hogy rögtön eltiltott egy csomó mindentől?
2010. jan. 22. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt most nem értem. sokat fogytál az a baja? és mitől tiltott el? K
2010. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, az hogy ebből sok jött vissza. Nem ehetek rizst, krumplit, lisztes ételeket. (a sütiket eddig se nagyon tudtam megenni) és eddig is max. napi 2 zsemlét ettem.
2010. jan. 22. 09:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
3 kiló hízás neki sok??? Hát egy karácsonyi ebéd vacsi alatt feljön mindenkinek. Nem értem ezt a védőnőt. + kilo az nagyon kevés.K
2010. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs +kiló= 3 kilo
2010. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyaltalan nem sok!!! Rajtam 24 hetesen 5 kilo plusz volt, most 36 hetes vagyok, plusz 8 kilo van rajtam. A veget meg nem tudom, de nem is izgat tulsagosan. En az egvilagon mindent ettem es eszek, rizst, pizzat, tesztat, kenyeret, sutit, senki nem tiltott el semmitol. Kb a 10-dik hettol ra sem allitottak a merlegre mert latvanyosan nem hiztam, akkor meg minek cseszegessek az embert. Jelenleg 67 kilo vagyok es 171 magass, tehat normal testalkat. En nem aggodnek a helyedben, foleg nem dietaznek csak ezert. Az mas ha valaki cukros vagy tenleg rohamos hizasnak indul es dietaznia kell, na de valaki 3 kiloval tobb 24 hetesen es eltiltanak bizonyos kajaktol hat ez mar durva. Azert annak a babanak is van mar sulya, a mehednek is, a ciciknek, a verbosegnek, magzatviznek. Szerintem rad egy csepp zsir nem rakodott! Ahhh, szerintem ne izgulj!!
2010. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

24 hetesen 3 kg az egyáltalán nem sok, sőőt!

Én is 24 hetes vagyok és 6 kg+ -nál tartok ami pont ideális! Nem értem a védőnődet!

2010. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőd hülye:) Én az első babámmal 24 hetesen 14 kilónál tartottam, mégsem mondta, hogy sok. 28 kilót szedtem fel, a védődőm azt mondta majd lemegy. Le is ment. Nem csinált belőle ügyet. Most a 33. hétben 7 kiló van rajtam. Nem sok. Sőt. Ne foglalkozz vele, az orvosoddal beszélj erről, vagy a háziorvossal.
2010. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tegnap nagyon elkeseredtem ezen, de most már megnyugodtam egy kicsit.

Dokinál múlt héten voltam, ő épp, hogy meglepődött, hogy csak ennyi és, hogy még mindig mínuszban vagyok. Azt mondta, hogy általában a 28. hétig felszedett súly duplázódik meg és hogy kb 13 kiló max. az ideális.

Se cukrom, se vizesedés, se vérnyomás gondom nincs, ezért nem is értettem ezt a szigort.

2010. jan. 22. 10:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam pont 3 kg van, 20 hetes vagyok és ikres. Az elején meg csak fogytam. Szerintem nem 100-as az a védőnő, ne haragudj meg érte. Van olyan akinek ilyenkor már bőven 10 felett van a plussz kiló...
2010. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ne aggódj inkább a dokira hallgass. Azért az ő szava mégis csak komolyabb. A védőnők időnként mondanak oltári hülyeségeket is.Tisztelet a kivételnek.
2010. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!