Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség előtt még sosem...

Terhesség előtt még sosem volt orgazmusod és terhesen élted át első kielégülésedet? Megtörténhet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg. És nekem szülés után még jobb lett a szex. :-)
2010. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokszor hallottam ilyet, lehet!!! Nekem pl. sokkal könnyebben van mint előtte és felfedeztünk új pozíciókat és módokat ahogy jó nekem... szóval nekem is jobb mint előtte :)
2010. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

csatlakozom a előttem szólókhoz:) Nekem is jobb, mint előtte volt:):)

2010. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szülés előtt orgazmusom. Már kezdtem azt hinni frigid vagyok. Terhesség alatt sem volt, akkor nem igazán működött a szex. De szülés után sikerült, sokkal másabb lett a szex. Valahogy érettebb lettem rá lelkileg és testileg sokkal érzékenyebb.
2010. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uh de jó!Akkor én is reménykedhetek?!:-))))
2010. jan. 22. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt szinte minden szexnél volt orgazmusom. Terhesség alatt nem szexelhettünk, uh nem volt orgazmusom, de majd meg vesztem. Szüléskor átéltem egy hatalmas orgazmust. Azóta nem kívánom a szexet, pedig most már szabadna...
2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem valamiért csak a missziopnárius pózban sikerül sex közben elmennem(jo kézzel-szájjal igaztáskor bármikor bárhol:D) de ugye ez a poz már kilőve egy ideje, igy a párom mindig végez egy kis elő-v utómunkát:) persze ez a terhesség elött isa meghvolt,csak most én igy "frejezem be". de nagyon sok helyen olvastam h van aki ekkor éli át az elsőt...én nagyon gyakran igénylem, naponta 1x minimum önkielégitek,és a párommal is intenziv maradt a exuális életünk szerencsére. nagyon drukkolok h sikerüljön!
2010. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig volt orgazmusom, csak hosszú előjáték volt szükséges hozzá. Most, hogy terhes vagyok a férjem elég ha odateszi, fél perc és olyan intenziv hüvelyes orgazmusaim vannak, hogy még most is belepirulok ha rágondolok. Utána jót nevetünk, mert most nem én vagyok aki azt mondja, hogy még ne menj el drágám, hanem ő! :-)
2010. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tseppkoe válasza:

#8.

Azóta hogyan érzitek magatokat...?

2021. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!