Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a Babámnak attól,...

Lehet baja a Babámnak attól, hogy arcualt a méhem?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok!És a héten voltam UH-n és ott mondták,hogy ilyen rendellensége van a méhemnek!Eddig ezt egy doki sem vette észre!A doki azt mondta,hogy ettől nem lehet baja a Kicsinek!De én valahogy nem nyugodtam meg!:((((
2010. jan. 21. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

ha azt mondta nem lehet gond,akkor biztos úgy van, de ha megnyugtatna kérdezzd meg egy másik dokitól is, h ez mit jelent?

minden jót!

2010. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!Ha az orvos azt mondta,hogy nem akkor nem!Nyugi!Egészséges babád fog születni!17 hetes kismama
2010. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazából elmondták ,hogy ez mit jelent!A méhem felső részén van egy kis behúzódás!Tehát nem szabályos alakú!Csak attól félek,hogy ott nem fog rendesen nőni,és a Kicsikémnek nem lesz elég helye!:(((((
2010. jan. 21. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a szív alakú lenne? Mert így már volt több kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=82&keres..

2010. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia az én méhem ilyen, és a belinkelt kérések között ott van kettő régi kérdésem. Nálam is uh-on vette észre a doki, de már a 18. héten. Meg is mutatta, hogy van ez... Ahogy húzta a hasamon az uh vizsgálót (fogalmam nincs mi a neve) egyszer-egyszer eltűnt a gyerek fejrésze, aztán a törzse, majd a lába. Mintha takrásban lenne.

A terhességem normális lefolyású volt, azt leszámítva, hogy a babám forgott. Minden uh-kor más és más volt a fekvése.Még a 36-37. héten is fordult egyet, szerencsére az volt a végleges és így nem farfekvéses lett.

A doki a sok forgást ezzel a méhfejlődési rendellenességel magyarázta. Így kereste magának a kényelmes helyet.

A dokim azt mondta, hogy ez nem ritka dolog, sokan nem is tudnak róla.

2010. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok a válaszokat!!!!
2010. jan. 22. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!