Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten Combi terhesen?...

Canesten Combi terhesen? Többi lent.

Figyelt kérdés
El kell mennem úszni, mert nagyon sokat fáj a hátam és a nőgyogyászom azt mondta, hogy úgy menjek, hogy előtte egy tampont bekenek canesten combival és úgy tegyem fel és már úszhatok is. Meg is vettem, de a tájékosztatóban az áll, hogy terhesen ne használják. Most akkor mi van?
2010. jan. 21. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónapos terhesen szedtem össze valahol valami gombát.A canesten combit írta fel a dokim,és semmi gond nem volt belőle.Esetleg hívd föl a dokidat és kérdezd meg.
2010. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 db-ot hazsnáltam el az első trimeszterben.

Az utolsóban még "fertőtlenítésre" is adják, biztos, ami biztos alapon.

Csak helyileg hat, semmi baj nem lesz belőle.

A dokidban bízz, és ne olvass betegtájékoztatót!!!

21 hetes

2010. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatóban benne van hogy szülés előtti fertőtlenítésre is használható, legalábbis abban ez volt amit én használtam októberben. T a krém betegtájékoztatóját olvastad? Mert a kúpéban tuti hogy ez van benne.
2010. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ehhez képest nekem több orvos és a védőnő is szigorúan megtiltotta, hogy terhesség alatt tampont használjak. A Canesten ellen nincs kifogásom, ha hüvelygomba van, akkor azt ki kell kezelni, terhesen még inkább, mert veszélyes lehet a babára nézve. De tampont??
2010. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tampon használatán én is meghökkentem... Canestent többen használnak terhesség alatt. Nekem is írt fel a doki és semmi baja nem lett a kisfiamnak tőle.
2010. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A gomba egyáltalán nem veszélyes a babára, tudniillik nem megy "feljebb" a hüvelyből, ott érzi jól magát.
2010. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél órája beszéltem a dokimmal, mert én meg valahol összeszedtem egy kis gombát 6 hetesen. Canesten krémet és kúpot mondta hogy használjam, úgyhogy tuti lehet, és nem lesz baja a babának. Nekem Pimafucort van itthon, ezért azt próbálom először, de ha nem használ bemegyünk a városba Canestenért. Nyugodtan használd, a tampon témához nem tudok hozzászólni.
2010. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!