Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erről mit tudtok? Ilyen lehet?

Erről mit tudtok? Ilyen lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok Csajok!


December közepén volt egy missed abortuszom. A doki úgy engedett haza, hogy 3 hét után nekiállhatunk megint próbálkozni. És mit ne mondjak, rendesen bepótoltuk a férjemmel a kimaradt időszakot. Viszont még a műtét óta nem jött meg a menszeszem. Így is teherbe eshetek szerintetek? Mert akkor mi alapján fogja kiszámolni pl. a baba korát?


2010. jan. 21. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek úgy volt, hogy azt mondta hogy várják meg a következő menzit, és utána próbálkozzanak. Nem tudom, de ha lehet inkább hívd fel, és kérdezd meg. Nem tudom nekik miért mondta, hogy várják meg, de azt tudom hogy azt is mondta nekik, hogy lehet hogy az kicsit durvább lesz, mint a rendes, és tényleg az volt neki a mennyiséget ítélve.
2010. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben teherbe esel, akkor az uh. alapján fogja megállapítani a baba korát. Ha valakinek nem biztos az utolsó mensi időpontja, akkor is így járnak el.
2010. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem gyógyszer abbahagyása után nem jött meg és így lettem terhes.az uh alapján volt egy számított menstruáció és mindenhol ehhez számították a terhesség korát.
2010. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól emlékszel? Nem 3 hónapot mondott a doki? Nekem is volt többször vetélésem, de nekem minidig 3 hónapot mondtak. Igaz, azt is mondta a doki, hogy ha hamarabb becsúszna, az sem akkora gond.
2010. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 6 hetet kell kivárni (mint a szülés után is), de minimum az első mensit.
2010. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt műtét akkor igen lehet próbálkozni rögtön. Nekem is ezt mondta a doki, mert én is igy jártam. Viszont nem jött össze rögtön, de késett 2 hetet és sokkal erősebben is és hosszabban volt meg. De szerintem később lehetett pé-m is és akkor már nem voltunk együtt. Utána viszont már nem jött meg és most már a 17. hétbe járunk.

Sok sikert! :-)

2010. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!