Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hideg rázás terheség alatt?

Hideg rázás terheség alatt?

Figyelt kérdés

Korai terhes lehetek, kb 3-5 hetes, csak két erös pozitív tesztem van, dokihoz pénteken megyek.

De már hetek óta hideg rázásom van. Olyannyira hogy valamikor egy normál takaró nem elég, aztán 2 takaró alatt nem fázok.

volt olyan hogy hazaértem a munkahelyemröl megmértem a lázam és 38 fokos volt. ettem, kb fél óra múlva megint meg mértem és 37 volt. de pár hete ez rendszeresen elöjön.

volt ilyen másnak is?

ez elmúlik?


2010. jan. 20. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 6 hét körül vagyok és majd meg fagyok.Pedig mindig melegem szokott lenni.Mindenki pólóba rohangál körülöttem és majd megfagyok.Éjszaka dunna plussz takaró.De van olyan hogy folyik rólam a víz de jéhideg a kezem, de mégis kiráz a hideg.Előző terhességemnél nem volt ilyen.
2010. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam én is tavaly télen, mikor terhes lettem. Nem tudom van-e köze ahhoz, hogy a terhesség alatt végig 37°C körüli a hőmérséklet, de rettenetesen fáztam, főleg esténként. Úgy emlékszem a 20. hét környékén csökkent ez a hideg rázás. Szóval elmúlik, kitartás. Gratulálok a babához!
2010. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem még most is tart, 21 hetesen. A párom pólóban izzad, én meg két pulcsiban és takaróban ülök... :S

Kinek ez a tünet, kinek amaz, mindenki kap valami fincsiséget, de megéri. :)

2010. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes km vagyok, én is szörnyen fázok egyfolytában! Éjszaka melegítős ágybetéten alszom! A párom már kitikkad mellettem, én még akkor is fázom! Ez van! De örülök, hogy más is van így vele!
2010. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!