Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen normális ez az...

23 hetesen normális ez az állandó vizelési inger?

Figyelt kérdés
Mostanában elmúlt már,és pár napja megint azt veszem észre,hogy pisilés után szinte pár perccel megint mennem kell.Van hogy alig jön valami,van hogy jön rendesen.Más is van igy?Ennyi idősen akár a baba is nyomhatja a hólyagot,vagy ez még korai?
2010. jan. 20. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem elejétől ez van nálam is.Nyom a baba,sokat iszok szerintem ez normális.
2010. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Nekem szinte az egész (és mindkét) terhességem alatt így volt.

Úgy tudom, eleinte hormonális okból, később meg a baba nyomja a hólyagot.

2010. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a biztonság kedviért csináltass egy vizelet tesztet
2010. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a múlt héten volt tesztem ,egy pici eltérés volt,de a doki nem mondott rá semmit.
2010. jan. 20. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
normális sőt ahogy nő a baba egyre gyakoribb az inger:)
2010. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Tegnao vettem észre, hogy többet kell pisilni járni. Holnap leszek 23 hetes:)
2010. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:-))Akkor megnyugodtam,hogy mások is igy vannak ezzel.Boldog babavárást kivánok mindenkinek!
2010. jan. 20. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
minek kéne vizelet tesztet csináltatnia?felesleges.23 hetesen már azért eléggé természetes a vizelési inger.én pont ma vagyok 23 hetes és kb 1-2 hete érzem h sűrűbben kell pisilnem.
2010. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem si van iylen. 21 hetes vagyok. Kimegyek a wc-ből, aztán 2 perc, és rohanok vissza... :)

Akkor éreztem is, hogy a baba nyom a szeméremcsont közelében, tehát Ő volt, de a vizeletteszt tényleg nem árt!

Nekem már többször kijött ez a terhesség alatt, a 18. hét körül is, akkor néhány napon belül elkezdtem viszketni, szóval, az meg gomba volt, az okozta a sok pisilést...

Sok mindne lehet, de ha egyéb kellemetlenség nincs, akkor a baba a ludas.

2010. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A múlt héten voltam teszten.Néha nyom ha pisilek,főleg reggel,de amúgy semmi panaszom nincs hál istennek!
2010. jan. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!