Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis, hogy szinte...

Az normalis, hogy szinte folyamatosan vizelesi ingerem van 20 hetesen?

Figyelt kérdés
Csinaltam vizelet vizsgalatot, nem vagyok felfazva, egy gonbas kezelest is vegigcsinaltam. Mastol lehet-e meg?
2008. máj. 18. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia teljessen normális,én is így voltam,meg vagyok is.A növekvő méh nyomja a hólyagodat,és ezért érzed mindig hogy pisilned kell.Majd a terhesség végefelé mégrosszabb lehet,nálam már vizeletcsöpögés is van.Boldog babavárást!!! üdv 37 hetes kismama
2008. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 8 hetes vok, de szinte "non-stop" járpok pisilni. Este/éjjel is 5x voltam. És nem csak 1-2 csepp van, hanem rendesen.
2008. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő,de normális.Én az eleje óta rengeteget járok pisilni,de már csak pár hét van.Van amikor 5 perc múlva mennem kell,és csak pár csepp jön.Utána majd furi lesz,hogy éjszaka nem kelek fel 8-10-szer,hanem csak 2-3-szor,és akkor is a babómhoz!

33 hetes kismami

2008. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!