Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van a magzatnak is...

Tényleg van a magzatnak is napirendje, napi ciklusa?

Figyelt kérdés

Kellene kezdenem számolni a magzatmozgásokat. De az elsővel állítólag rosszul csináltam, mert sosem akart akkor mozogni, amikor számolni akartam. A doki be is parázott, hogy baja van, mehettem soron kívül uh-ra.

Most kérdeztem a védőnőt, hogy akkor hogy csináljam, hogy ébresszem fel. Azt mondta, hogy figyeljem meg, hogy mikor van mindig ébren, és akkor számoljam. Mert állítja, hogy minden nap ugyanúgy. Szerintem teljesen össze-vissza. A ti babátok mindig ugyanakkor mocorog?


2010. jan. 20. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában estefelé mocorgott jobban a lányom, na meg éjszaka. Nappal aludt (gondolom én), akkor csak párszor rugkapált.
2010. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, próbáld evés után figyelni a mozgásokat, én is úgy csináltam, vacsoráztam, majd kényelmesen lefeküdtem kicsit az oldalamra.
2010. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ébredésem után mozgékony, elalvás előtt, valamint ha lefekszem, illetve kicsit előregörnyedve ülök. Nem szereti, ha a méh be van szorulva, ez ellen hevesen tiltakozik. :-)


Próbáld meg, hogy egy napig csak azt figyeled, hogy mikor aktív. Jegyezd is fel egy papírra, hogy mikor volt, és épp mit csinálsz ekkor. Ha másnap is ezt a mintát követi, akkor megvan a naoirendje. :-)

2010. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!