Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes vagyok. Mit ihatok...

9hetes vagyok. Mit ihatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem alkohol.
2010. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholon kívül bámit! én főleg a gyümölcsleveket, teákat és atisztavizet ajánlanám, meg persze a tejet /kalcium végett/.
2010. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szénsavassal is érdemes csínján bánni, bár ez inkább később lehet majd probléma, hogy nem bírja a gyomrod a bubikat. Férjem nem engedett kólát inni, mert megköti a Kalciumot. (Kémikus a drágám....) Pedig sokszor kívántam... :o)

Jó babavárást!

2010. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármit ihatsz amit megkívánsz, de arra azért ügyelj hogy ha tejet iszol akkor csak hőkezeltet igyál.

Ha szoktál kávézni akkor azt is ihatsz bár inkább kevesebbet vagy gyengébbet. A cukros, szénsavas üdítőkkel vigyázz napi 1 pohár legyen.Inkább rostosakat igyál. Egészségesebb és jót tesz az emésztésnek is.

Teák közül a gyümölcsösöket és a gyógynövény teákat javaslom. Nekem legalább is ezek jöttek be.

Vigyázz magatokra.

29+6 hetes kismama

2010. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. jan. 20. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

gyógyteák közül nem iható minden, valami akár vetélést is okozhat pl cickafark, úgyhogy ha gyógyteát szeretnél inni előtte olvass utána

amúgy előttem már jókat írtak. és igyál sok folyadékot :)

gratulálok

2010. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindenhol és mindenki azt írja, hogy a bubisokkal vigyázni kell(gyomorsav, hasfájós baba...) De én pl nem tudom meginni a rostosakat, mert ég a gyomrom tőle, egyedül a barackot tudom meginni, de egyfolytában nem ihatok azt... bubisokkal semmi bajom, a sima viztől hányingerem van, ha csak azt iszom, persze az elején én is kérdezősködtem, megfogadtam a tanácsokat, most már tudom, hogy mi jó nekem és a babámnak... szerintem ez egyén függő is:)

ja igen, persze ilyen alkoholt, meg ilyeneket ne igyál, bár van akinél a vége fele már kis mennyiségben ezt ajánlják keményedésre!!!

Te is rá fogsz jönni, hogy mit kívánsz, mitől vagy rosszul!

2010. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ki tudnak akasztani az ilyen kérdések h "terhes vagyok.mit lehet enni?vagy mit lehet inni?"amit akarsz csak ne alkoholt.terhes vagy ne beteg.
2010. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!