Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Saújhelyi kismamik, anyukák!...

Saújhelyi kismamik, anyukák! Itt nálunk lehet valamelyik bútorboltba jó, elfogatható áron kiságyat venni? Még nem néztem szét sehol.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Dózsa Gy. úton lévő bababoltban láttam szép kis választékot, de hogy őszinte legyek nem néztem árakat, de biztos húzós. Nem gondolkodtál azon, hogy csináltatsz, vagy hogy szétnézel a Vaterán?

Egyébként melyik dokihoz jársz?Szükségem lenne segítségre nekem is!

2010. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ráczhoz járok.A neten már nézelődtem,de majd szét nézek előbb itt is a városba.Mégiscsak jobb,ha látom mit veszek,mintha rendelném.
2010. jan. 20. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Ebben tökéletesen igazad van. Nekem más a helyzet, én csináltatok, mert a közvetlen baráti körömben van egy nagyon jó asztalos, aki gyönyörű munkát végez.

Másrészt ha Ráczhoz jársz te vagy emberem!Holnap akarom először felkeresni a magánrendelőjében. Sokan szoktak lenni? Mikor érdemes menni, 5-re vagy inkább később? Mennyire fer, egyenes orvos, mi a véleményed róla?

2010. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5-től van kiírva a magánrendelése,de általába már fél ötre ott szokott lenni.Jobban jársz ha már négy körül ott leszel,mert sokan szoktak lenni.Szerintem elég hangulatember kedvesnek egyáltalán nem mondanám.De viszont sokan azt mondják,hogy ő a legjobb szakorvos.És szerintem természetre egyik se különb,mint ő.
2010. jan. 20. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ!Az a baj, hogy csak reménykedhetek abban, hogy 5-re hazaérek Pestről. De ugye ha később megyek is megnéz még?
2010. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze,amúgy is hétig van kiírva a rendelés.
2010. jan. 20. 12:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi!Remélem sikerül megtalálnod álmaid kiságyát:)
2010. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan nem tudom mi az utca neve,csak úgy tudom, hogy a sátorhegy áruház utcáján van egy bababolt.Mi ott vettük a kiságyat. Elég jó kis választék volt,árban is. 9900Ft-tól kezdődtek az árak és olyan 30-35000Ft-ig ment. Mi egy középár kategóriásat vettünk,szerintem nagyon jó.
2010. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A másik válaszolónak írnám, hogy én Kovácshoz járok és szerintem tőle rendesebb nem kell.Ráczhoz egyszer volt szerencsém, de többet nem volt hozzá kedvem menni.Neki is ott van a magánrendelője, mint Rácznak. Szerintem menj el mind a kettőhöz és majd utána meglátod, hogy melyik lesz a szimpatikusabb neked. Nagyon sokan járnak Kovácshoz, többen, mint Ráczhoz. Csak segíteni szerettem volna neked, természetesen a döntés a te kezedben van. Sok sikert neked a választáshoz és a babához!
2010. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16.08-as. Köszi a segítséget. Sokan dicsérik Kovácsot hogy nagyon kedves, de igazából nekem egy igazán jó szakember kell, aki válaszol minden kérdésemre!Ennyit várok el tőle!Kovács aranyos, de szerintem nincs olyan jó és tapasztalt a szakmában mint Rácz. Hat évet vártam erre a babára, és ezért próbálom a legjobb ember választani. Akihez eddig jártam, nem felel meg, mert nem mond semmit és esélyt sem ad arra hogy kérdezzek!De azért köszi!

A kérdezőtől pedig elnézést kérek, hogy itt tárgyalom meg a problémámat!

2010. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!