Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ekkora az eltérés?...

Mitől lehet ekkora az eltérés? Szerintetek?

Figyelt kérdés

12+3 hetes vizsgálatok alapján a méhem "jókora úszülöttfejnyi" nagyságú.

Akikkel eddig beszéltem, ilyen idősen, max. férfiököl nagyságú. Az enyém miért ilyen nagy???,

A doki sem mondott semmit......


2010. jan. 20. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


akkor már ketten vagyunk "rendellenesek", mert nekem kb. a 6 hét tájékán volt férfiököl nagyságú(rá is írta a doki a papírra) , és végig jó nagy hasam volt. Az "eredménye" meg most épp békésen szuszog a kiságyában és teljesen rendben van:)

2010. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem lehet bajunk tőle?

Félek és féltem nagyon a babát! Nekem is szép kis pocim van már pedig még csak 13+3 hetes vagyok:)

2010. jan. 20. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is meglódult a 12. hét után, ,ráadásul 32 hét környékén lent volt már nagyon, mki ijesztgetett (az orvosomon kívül, aki nagyon hozzáértő doki volt) , hogy nehogy baj legyen.... De nem keményedtem , nem fájt, a babuci jól érzete magát, így nem stresszeltem rajta. 38 hetesen, időre született. Ha a doki nem mond rá semmit, akkor nincs baj.
2010. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!