Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a borax-glicerines oldatot?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok!És a doki hüvelygombára ezt adta!Annyit mondott ,hogy vegyek hozzá műanyag fecskendőt és úgy használjam!Csak azt nem mondta,hogy ezt kell e még hígítani vagy így töményen kell használni!Használta már valaki?Segítenétek?
2010. jan. 20. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell higítani, egy fecskendőben felszívsz belőle, hanyatt fekszel (lehetőleg kádban) és szépen lassan befecskendezed. Kicsit ücsörögsz még, aztán törölközz meg és kész. Elég jól használ.
2010. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Még annyit tudsz esetleg segíteni,hogy meddig kell ezt használni!Mert a doki csak annyit mondott ,hogy reggel és este!És hogy milyen mennyiséget?Sajnos nem tudtam vele értelmesen beszélni,mert csak telefonon értem el,és akkor is rohant!
2010. jan. 20. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En tampont logattam az uvegbe es felhelyezes utan egesz ejszakara benthagytam. 5 nap alatt elmult a fertozes es en sem higitottam. Jobbulast! :)
2010. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Használt neked ez a készítmény? Sajnos nekem is gombám van, és a Canesten nagyon nem akar használni... :(

2010. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia!!!!!!!!!!Nagyon bevált!3 nap alatt helyrejöttem!!!!Mindenképp próbáld meg!Én úgy használtam,hogy lefeküdtem és tettem egy párnát a fenekem alá!Vettem műanyag eldobható fecskendőt a gyógyszertárban,és felszívtam az oldatból,(nem hígítottam)!Nagy fecskendőt vettem!És abba két egységnyit szívtam fel!Majd óvatosan befecskendeztem és úgy maradtam vagy 10 percig!Amikor felálltam szépen kifolyt!És csak megtörölgettem magam és kész!Reggel és este kell használni!Remélem tudtam segíteni!:)))Ha van kérdésed írj nyugodtan!!!!
2010. jan. 27. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!!

Köszi a választ, reményt adtál most nekem!!! :)) Ma hozatok a párommal, és kezdem is használni. :)

Ez az az ecsetelő, ugye? Leírnád a márkáját, hogy biztosan jót hozzon a férjem? :) Köszi!

Ez a gomba üldöz engem, borzalmasan, úgy szeretnék már megszabadulni tőle... :)

2010. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia!Naturland Glycerinum boraxatum!Ecsetelésre!Ez van ráírva!Sok sikert!Jobbulást!!!!!!!!
2010. jan. 27. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszi!!!

Majd jelzek, hogy mi a változás... ;)

eddigi kérdeződ, 22 hetes kismamó

2010. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez a módszer a sárgás váladékozást is megszünteti?
2013. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!