Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7h4n v. ok.6. ik héten pici...

7h4n v. ok.6. ik héten pici vérzéssel voltam dokinál, mind. Rendb. talált. * felirt utrot c-vit. és magneb6-ot. Magnet abba kellett hagynom, m. hasmenésem v. féljek, h elmegy? Norm. H 2 napja mint mikor megjön enyhe görcseim vannak, fáj a derekam.

Figyelt kérdés

* idén februárban 8 hetesen elvetéltem, nem tudni miért.

másfél hét alatt 3x voltam orvosnál, mert picit vérzett, de mindig mindent rendben találtak.mivel potolhato a magneb6?annyiara féltem a pici pocaklakomat. nem szeretném elvesziteni.egész nap pihenek mindent szeretnék megtenni érte.




2008. aug. 9. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én ugyanígy voltam, bár én nem vetéltem egyszer sem!

Sokat vérezgettem "pecsételő vérzés" aztán hirtelen sok jött, akkor bevitt a mentő és visszatartáson voltam, ekkor 6 hetes voltam, utrogestan, rutascorbint, elevit, mgnb6-ot szedtem, de aztán váltottam a mgnb6-ról béres b6-ra sokkal jobb és kevesebb is kell belőle! Én is csak feküdtem, a kaját is ágyba kaptam, csak pisilni és zuhizni mentem ki, fel is jött az első 3 hónapban 10 kg, de kit érdekel!!

Mi túl éltük most 35. hetes vagyok,

Kitartás és mindent tarts be, nekem azt mondták úgy vegyem hogy akkor marad meg a baba, ha végig fekszem a 12 hetet mindenképp, de utána is ágynyugalom!

szorítok nektek

2008. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

egy kicsit megnyugodtam.

én is csak pisire és fürdésre kelek ki az ágyból.

sok boldogságot a hamarosan érkező babucidhoz.

2008. aug. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!