Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tavozott a nyakdugom,...

Ha tavozott a nyakdugom, akkor hamarosan jon mar ugye? Valaki nyakdugo tavozasa utan sex-elt meg?

Figyelt kérdés
Nektek a nyakdugo tavozasa utan mennyivel indult be a szules es hogyan???38+3hetes vagyok:-)Marmint szerintem a nyakdugo volt:-)
2010. jan. 19. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, ha kívánod a szexet, akkor csináld. De csak akkor, ha tényleg kívánod!!
2010. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szex mehet, nem lesz gond. Lassan úgysem lehet sokáig :))
2010. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexelni lehet, valószínű túl már nem hordod a babát. De nekem is még jó pár nap volt utána.
2010. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azon a napon mikorra ki voltam írva szexeltünk és el is ment a nyákdugó fele. A második felét észre sem vettem, de rá 6 napra szültem meg.

Van aki még aznap megszül, de mint látod még pár nap. 1 hétnél biztos nem lesz több...

Gyors és szép szülést kívánok neked...

2010. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

35. héten elment a nyákdugó, rá két hétre szültem.

nem apácáskodtam közben ;)

2010. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 36.héten ment el és 39.-be szültem,nekem a párom már akkor nemmert sexelnide ha a méhszájad nincs nyitva akkor még lehet
2010. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első babával este hét körül ment el a nyákdugó, este fél 11-kor pedig elfolyt a magzatvíz. A férjem este 10-kor jött haza, melózott, így esély sem volt szex-re. Előtte nap viszont igen!

A második babánál észre sem vettem semmi ilyesmit, szabályos fájásokkal kezdődött, szintén este fél hét körül, majd fél 12-kor indultunk a kórházba, mert akkor már sűrűn jöttek a fájások. A burkot ott repesztették. Itt is volt előző este szex. Miután az első gyerek 35., a második 36. hétre született, így most, a 3.-nál már odafigyelek, hogy a végén mikor szexelünk majd!! :-D A szülés most júniusban lenne esedékes.

2010. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nyitva a méhszájad, akkor is lehet, mert te már a finisben vagy.
2010. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!