Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Molnár Balázst hogy lehet...

Dr. Molnár Balázst hogy lehet elérni? -Nyíregyháza

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly már voltam nála vizsgálaton és nem emlékszem mikor hívtam az aszisztensét időpont miatt. tegnap öt után hívtam (gondoltam az assz. is dolgozik). egyszer nem vette fel, egyszer meg kinyomta.

Aztán ma is hívtam alig pár perce, megint nem vették fel.

Mikor rendel ő? Csütörtökre emlékszem, akkor hátha felveszik a telefont.


Mikor telefonáljak? ideje lenne időpontot egyeztetni mert babát várok.


köszönöm, szép napot!


2010. jan. 19. 09:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Most el kell mennem egy órára, de várom a válaszokat!


:-)

2010. jan. 19. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
csütörtökön rendel 16 órától délutáni órákban próbáld hívni 15 óra után 70/2352729-es a telefonszámon.(olyankor már véget ér a kórházi rendelés könnyebben fel tudják venni mint rendelés közben.)
2010. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ akkor csütörtökön próbálkozom.


szép napot!


esetleg valaki tudja hogy mennyi a "várakozási" idő a vizsgálatra? már nem emlékszem arra hogy tavaly mennyire kaptam időpontot!

2010. jan. 19. 10:43
 4/9 anonim ***** válasza:
mikor én először jártam nála akkor két hétre kaptam időpontot,mikor tudtam,hogy nála fogok szülni akkor már mindig mikor mentem már kértem is a következőt így nem kellett telefonálgatnom.
2010. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, én is így fogok tenni! :-)


mikor szültél nála?

2010. jan. 19. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 2008.11.23.-án szültem nála.
2010. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó hsz!


akkor téged olvastalak már egyszer hogy írtál az orvosról. :-) vagy nem?

úgy tudom lelkiismeretes és nem pénzéhes a doki. legalábbis tavaly nyáron még ez volt az infóm róla. hátha nem változott idén sokat! :-)


köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 19. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
igen én voltam,de ezek szerint Te is megfordultál nála valamikor.Én csak ajánlani tudom.
2010. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én csak egyszer voltam nála, tavaly júliusban.már nem emlékeztem hogy mikor is hívtam őt!


kösz9nöm hogy írtál, remélem majd engem is el tud vállalni!


szép napot, szia

2010. jan. 20. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!