Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszteres kismamák!...

3. trimeszteres kismamák! Hány percenként jártok pisilni? Mennyit pihentek? Hogy érzitek magatokat? És hány hetes vagy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
35.hétben vagyok, eddig nem pihentem semmivel sem többet mint terhességem előtt. most következik az első hét, hogy már csak itthonról dolgozom és lassan úgy érzem kívánok is egy kis délutáni csendespihenőt :) pisilni néha fél óránként járok, ha éppen a babám úgy mocorog, de az is előfordul hogy 2 órán át nem megyek:), ez már maga a felüdülés. éjszaka 3-6x is megyek, és már volt egy-két éjszaka hogy nem aludtam jól, de alapvetően azzal sincs gondom. a pocakom nem túl nagy, átlagosnak mondanám, eddig 7kg-t híztam, de mintha egyre nehezebben tudnám kordában tartani a kilókat, pedig 10kg folé nem akarok menni, mert utálok fogyózni :) boldog vagyok és várakozással teli, a csajszi még csücsül, de remélem be is fordul a 36.heti u.h.-ra. te hogy vagy?
2010. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

39+3 hetes km vagyok:)

40 percenként pisi, éjjel-nappal....

Sokat pihizek, sokat teszek-veszek....

Éjszakáim egyre "rosszabbak", már nem nagyon tudok aludni, medencetájékom nagyon fáj, így éjjel az átfordulás durva.....DE MEGÉRI:)

Viszont szülésnek, semmi előjele, picikém nagyon elvan bennem:)

2010. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én 31. hét közepén vagyok. És most kezdem "terhesnek" érezni magam. Még két hetet dolgozok aztán már pihi. Egyre többször érzem, hogy nem kapok rendesen levegőt. Északa 4-5x járok ki vécére. Napközben sem birom 1-1,5 óránál tovább.

Az alvással van bajom újabban. egyrészt a sok kijárkálás. Másrészt olyan intenzív álmaim vannak folyamatosan, hogy már azoktól sem tudom magam kipihenni.

Délután 3 órakor elkezdek leereszteni, és 6-ra kész vagyok már teljesen. 8-kor legkésőbb alvás.

Amúgy jól vagyok. :-)

2010. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én a 33. hétben járok. Pisilni 30-40 percenként, de nálam is van úgy, hogy nem megyek 2 órán keresztül. Éjszaka csak egyszer,kétszer de nagyon sokat iszok. Az álmaim nekem is intenzívek, és baromságok :) szültem már kutyát is :D pedig nincs is kutyánk :))

Pihenni próbálok többet, de néha nem megy, mert nem bírok "csak" feküdni. Szerintem a feje lent lehet, mert a csuklását ott érzem jobban.


Könnyű szülést mindenkinek! :)

2010. jan. 17. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a 33. hétben vagyok és még elég jól érzem magam. Pisilni 2 óránként járok, éjjel kb 3x kelek fel miatta. Sok a savam de mintha enyhülne, és a csuklást én is elég lent érzem, remélem be van fordulva. Mindig 1 oldalon rúg, fent a bal oldalon. Nem sokat pihenek mert nem is nagyon vagyok fáradt. Ha gyorsabban megyek az utcán keményedik a hasam de amúgy nincs gond. A szoba kész van és én már nagyon türelmetlenül várom, hogy együtt legyünk!
2010. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En a 36. hetben vagyok. Mondhatjuk, hogy igen jol erzem magam, nagyon fitt maradtam, aminek orulok, mert sok dolgom van. A nagyobbik gyermekem is meg baba, a munkat nemreg hagytam abba, most pedig egy koltozes kellos kozepen vagyunk. Szoval gondolhatod, hogy mennyit pihenek... Korai keles, kesoi fekves, kozben neha meg almatlansag, a nagyobbik babamat altatom napkozben egyszer, akkor szoktam melle lefekudni.

Az elmult ket-harom hetben en feltunoen ritkan pisilek, marmint a terhesseghez kepest, mert elotte orankent egyszer minimum mentem. Ejszakankent is 3-4 alkalom megvolt.

Most max egyszer ejszaka, de olyan is van, hogy egyszer sem. Napkozben sem arrol szol mar az eletem, hogy wc kozelben maradjak es haztol-hazig rohanjak a pisi miatt.

Egy gond van csak: nyilik a mehszajam a 30. het ota, szoval parazok, hogy nem marad meg bent negy hetet a babam (a koltozes miatt ki kellene birnunk egyutt februar kozepeig).

2010. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! én most kezem a 28. hetet. De a pisilés az nálam is eléggé sűrűn megy. Mondjuk elég sok folyadékot iszom, legalábbis a régi önmagamhoz képest. Nekem eléggé felnyomta a gyomromat a babám és ez okoz egy kis gondot. Meg a hosszabb séta sem megy ( a rendelőig meg vissza) mert egy idő után úgy érzem, hogy alól "kiszakad" a hasam. Meg-meg állok pihenni közben. Pedig jólesik a mozgás. Még dolgozom február végéig, utána meg már csak másfél hónap szülésig. Már nagyon várom a kis pocaklakót. Kisfiú lesz :o)
2010. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!