Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok. Nagyon lent...

26 hetes vagyok. Nagyon lent erzem a baba mocorgasat, rugasat. Hasonlo koru kismamak Ti is?

Figyelt kérdés
Elso baba.
2010. jan. 16. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia .Én i a 26. hében járok és ugyan így vagyok vele,csak nekem a második babám.Én is feltettem ezt a kérdést,és megnyugtattak hogy nincs ezzel semmi probléma.Üdv
2010. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En 25 hetes vagyok, folyamatosan lennt erzem a babot, ritkan a koldokom magassagabyn is, de tobbnyire az alhasam kornyeken. Nyugi ez nem baj, csak valszeg a babo oda feszkelte be magat
2010. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is lent érzem, mert ott a kis keze, ami mindig az arca előtt van. Ez még mindig jobb, mikor később a bordádat rugdossa:-))
2010. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
26 hetes és már tudsz írni???Bocs de ezt nem lehetett kihagyni.
2010. jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.igaz én még csak 22 hetes vagyok,de pár napja folyamatosan én is szinte csak lent érzem mozogni.nagyon ritka amikor oldalt is mozog picit feljebb.
2010. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!