Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses ctg-n mit csinálnak?

Terheléses ctg-n mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Ma voltam rendes ctg-n, a doki azt mondta, hogy hétfőn bőrönddel vonuljak be a szülészetre terheléses ctg-re. Ha lesz eredménye maradok, ha nem, akkor hazaenged. Az ápolónő azt mondta, hogy kb. egy óra és vigyek papucsot meg hálóinget. Mit fognak csinálni? Mennyi esély van rá, hogy beindítja a szülést? Elég meszes a méhlepényem, a doki ezért aggódik egy kicsit. Ezzel azt is tudják nézni, hogy megfelelően működik e?
2010. jan. 15. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16:32es vagyok megint, milyen idös terhes vagy?
2010. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A mensim szerint holnap lenne a szülés várható időpontja, a 12. heti uh szerint meg jan. 21., de a doki az utóbbi időben mindig nagyobbnak mérte ezért variált rajta. A méhlepény már a 32. hét óta meszes III. fokban, és a 34. héttől járok ctg-re, a 38. héttől 3-4 naponta, de mivel nagyon sokat mozog a baba, a szívhangja is jó meg a flowmetria is jó volt eddig, nem indította meg. De most már kezdek egy kicsit aggódni. Ma azt mondta, hogy a jövő héten mindenképpen szülünk, vagy így, vagy úgy:-) Már nem bánnám! Nem a kényelmetlenség miatt, ami az utolsó hetekben van, hanem, hogy a babócával nehogy baj legyen.
2010. jan. 15. 17:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is ez miatt aggódok, nehogy a picinek baja legyen. jövő éten én is tuti, hogy szülök, vagy igy, vagy úgy. tehát sorstársak vagyunk. :) kitartás nekünk és gyors, könnyü szülést! :) majd irj, ha lesz valami változás.
2010. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is minden jót és kitartást, könnyű szülést:)
2010. jan. 16. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!