Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes km vagyok. Árthat a...

8hetes km vagyok. Árthat a terhességemnek, hogy megy a hasam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy. Beteg vagy? Hasmenéssel a vírusok is könnyebben kimennek.

Kérdés, milyen vírus?

Igyál sok teát, és csak kekszet vegyél magadhoz egy ideig.

2010. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem ilyen idős babásan pont a terhesség miatt ment a hasam, az meg tök normális. Amit megettem,fél óra és már távozott is. Mégsem fogytam. Valakinek pont,hogy székrekedése van.
2010. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetes vagyok, és nekem is ment a hasam, bár nem állandóan. Az sem mindegy milyen terhes vitamint szedsz, attól is lehet hasmenés.
2010. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 8-10 hetesen folyamatosan a wcre mentem a hasmenés miatt, aztán fordult a kocka, és szorulásom lett, tehát nálad is megfordulhat, hacsak nem vmi vírus támadott meg!
2010. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy hetem van a szuleseig es majdnem vegig hasmenesem volt,de adoki azt monta hogy egeseges a babam.Ugy hogy ne izguj
2010. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!